نظرسنجی: جالب بود؟
اره
نچ
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 تا از ترسناک ترین وبسایت های اینترنتی

۱۰- تخلیه زمین

وبسایتی که با نام بهشت فرشتگان یا Angels heaven شناخته می‌شود ادعا کرده که سیاره زمین به زودی بوسیله نوعی فاجعه از بین خواهد رفت و این سایت تنها راه نجات مردم است. شما در این پایگاه با مطالب دیوانه کننده‌ای مواجه می‌شوید که در رنگهای مختلف و در پس زمینه زرد رنگ نوشته شده‌اند تا توجه بینندگان را به خود جلب کنند.

در صورتی که به سمت چپ صفحه اصلی نگاه کنید با بخش بندی‌های عجیب و اصلی سایت مثل هشدارها، تجدیدنظرها، اعلامیه‌ها، تجسم و آتلانتیس، مراقبه و تفکر برای زمین، برنامه‌ی کنترل نیروهای تاریکی، درجه کنترل افراد توسط نیروهای تاریکی، وضعیت نسل بشر بر روی کره زمین، دوستان کیهانی و داروها و غذا و تلویزیون مواجه می‌شوید. می‌توانید برای فهمیدن معانی هرکدام از این بخش‌ها وارد سایت بهشت فرشتگان شوید!

۹- آخرین اظهارات افراد اعدام شده

در رتبه نهم از لیست ده تایی ما وبسایت رسمی اداره دادگستری ایالت تگزاس قرار دارد. در این وبسایت بخشی به نام "افراد اعدام شده” وجود دارد که در آن با لیستی از ۵۲۹ قانون شکنی مواجه می‌شوید که از سال ۱۹۸۲ تا به حال در این ایالت اعدام شده‌اند. در این بخش می‌توانید اطلاعات این افراد مثل نام، شماره زندان، سن، جنسیت، کشور، جرمی ‌که مرتکب شده‌اند، تاریخ دقیق اعدام و همچنین آخرین اظهارات آنها پیش از مرگ را مشاهده کنید. در این سایت بخشی برای استخدام هم مشاهده می‌کنید!

۸- چیزهایی که از پوست انسان ساخته شده‌اند

شرکت پوست انسان یا HumanLeather کمپانی‌ای است که محصولات خود را از پوست انسانها تولید می‌کند.آنها ادعا می‌کنند که با استفاده از بهترین تکنیک‌های دباغی می‌توانند پوستی تمیز و بدون زدگی و خوردگی برای ساخت محصولات تولید کنند. این کسب و کار کاملا قانونیست اما احتمالا این سوال هم برایتان پیش آمده که این شرکت پوستهای موردنیاز خود را از کجا تهیه می‌کند.

طبق نوشته‌های موجود در این سایت افراد پیش از مردن پوست خود را به این شرکت واگذار می‌کنند، گفته شده که پشت و شکم بدن بهترین منطقه برای گرفتن پوست است. البته تنها امکان خرید سه نوع محصول وجود دارد: کمربند، کفش و کیف پول. قیمت این محصولات خیلی بالا و لیست انتظار برای دریافت آنها طولانیست.

۷- پرستش شیطان

این وبسایت تماما راجع به شیطان بوده و در رتبه هفت در لیست ده تایی ما قرار می‌گیرد. هدف از ساخت این سایت بازگرداندن شیطان پرستی واقعی و جداکردن آن از نظرات شخصی افراد در این زمینه است. اما شیطان پرستی واقعی به ادعای این سایت چیست؟ شناخت شیطان به عنوان خدای شاخدار واقعی که برای فهم آن باید انتظارات و پیش داوری‌ها را کنار گذاشت. در این وبسایت سیاه می‌توانید اطلاعاتی در مورد شروع، شیطان پرستی معنوی، دکترین و خطبه‌های شیطان، مفاهیم مرگ، زندگی و پس از مرگ و فایل‌های pdf و صوتی از مراسمات را بصورت رایگان دریافت کنید.

۶- روزی که می‌میرید را بفهمید

وبسایتی که با نام تاریخ مرگ یا deathdate شناخته می‌شود روزی که احتمالا خواهید مرد را به شما اعلام می‌کند. برای اینکار باید ابتدا اطلاعات درخواستی این سایت مثل نام، جنسیت، تاریخ تولید و موارد دیگر را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات خود جزئیاتی مثل نمادهای مرگ آب، گرما، مریضی و غیره نمایش داده می‌شود. همچنین در این سایت بخشی به نام "افراد مشهور” وجود دارد که در آن تاریخ احتمالی مرگ این افراد نوشته شده است. در صورتی که از تاریخ ادعایی سایت گذشته باشید به شما اعلام می‌شود که به نحوی از مرگ خود فرار کرده‌اید اما بالاخره به چنگ آن خواهید افتاد! جالبه بدونید 60 درصد پیشبینی هاش درست بوده.(من خودم تو 76 سالگی از خدمتتون مرخص میشم)

۵- افرادی که بر روی پل سکای‌وی اقدام به خودکشی می‌کنند

در رده پنجم از لیست ده تایی ما وبسات پل اسکای وی یا skywaybridge قرار دارد. در این وبسایت آمار افرادی که بر روی پل سکای‌وی فلوریدای آمریکا اقدام به خودکشی می‌کنند قابل مشاهده است. این محل چهارمین پل آمریکا محسوب می‌شود که بیشترین میزان خودکشی از روی آن انجام می‌شود.

یک دنبال کننده خودکشی‌ها اعلام کرده این وبسایت را برای ثبت اقدامات مربوط به خودکشی از سال ۱۹۵۴ تاکنون ایجاد کرده است. در این سایت سه بخش وجود دارد که جزئیات مربوط به آمار خودکشی‌های انجام شده، احتمالات خودکشی و جانهایی که نجات داده شده‌اند را مشاهده می‌کنید.همچنین لینکی در این سایت وجود دارد که به افرادی که قصد خودکشی دارند کمک می‌کند.

۴- ما واقعی نیستیم

وبسایتی که "استدلال شبیه سازی” یا simulation argument نام دارد کاری می‌کند تا ارتباطتان با واقعیت را از دست دهید. این سایت بر پایه مقاله‌ای که در سال ۲۰۰۳ نوشته شده است ساخته شده. طبق این مطالب انسانها نه در یک دنیای واقعی، بلکه در یک برنامه شبیه سازی شده کامپیوتری (چیزی شبیه به فیلم ماتریکس) زندگی می‌کنند. طبق اطلاعات این وبسایت نسل بشر پیش از اینکه به دوران "پسا-انسان” وارد شود منقرض خواهد و حتی اگر در حال حاضر ما ساکن یک دنیای شبیه سازی شده نباشیم، در آینده حتما در یکی از این دنیاها خواهیم بود.

۳- تولد و مرگ در دنیا

رتبه سوم لیست ما متعلق به سایت World Births and Deaths است. هنگامی که این سایت را باز کنید با دو پنل مجزا مواجه می‌شوید که در آنها امار لحظه‌ای مربوط به مرگ و تولد در دنیا را مشاهده می‌کنید. این سایت بصورت اتوماتیک کشور محل سکونت شما را تشخیص داده و آمار مربوط به محل زندگی شما را نمایش می‌دهد. در وسط صفحه نیز نقشه دنیایی وجود دارد که هر مرگ و تولدی را با روشن کردن نقطه‌ای کوچک در هر کجای کره زمین اعلام می‌کند.

۲- صدای سقوط هواپیماها

سایت اطلاعات تصادفات هواپیما یا Planecrashinfo دارای اطلاعات و جزئیات فراوانی از سوانح هوایی است. پایگاه داده این سایت شامل تمامی اتفاقات مربوط به هواپیماهای تجاری و نظامی، هلیکوپترهای شخصی و نظامی، هواپیماهای تست و هر وسیله پرنده نظامی، شخصی یا تجاری‌ای است که از سال ۱۹۲۰ تاکنون اتفاق افتاده. در این سایت اطلاعات ناخوشایندی مثل تصاویر مربوط به سقوط، تاریخ اتفاقات و آمار و گزارشات مربوط به هر سانحه وجود دارد. شاید ترسناک ترین قسمت‌های این سایت مربوط به ۱۰۰ سقوط بد تاریخ، سوانح غیرمعمول، مرگ افراد مشهور و آخرین جملات افراد پیش از مرگ باشد. در حقیقت در قسمت آخرین صداهای این سایت می‌توانید صدای جیغ و فریادهای مسافران و کادر پرواز در آخرین لحظات پیش از مرگشان را بشنوید.

۱- داستانهای واقعا ترسناک

رتبه اول در لیست ما به وبسایت معروف پاستای ترسناک یا creepypasta تعلق دارد. افراد مختلف در این وبسایت داستانها و خاطرات ترسناک خود را نوشته و با دیگران به اشتراک می‌گذارند. این داستانها ممکن است دارای تصاویر گرافیکی ترسناک با جزئیات، موضوعات جنجالی، خشونت شدید و لحن بی ادبانه و خشونت آمیز باشند. برای ورود به این سایت باید حتما بالای ۱۸ سال باشید. مسئولین سایت نیز افراد را برای نوشتن داستانهای ترسناک تشویق می‌کنند.

امیدوارم لذت برده باشید

این پست مربوط به معرفی چند سایت برای سرگرم شدن Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289669
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، _leιтo_ ، _ƇRAƵƳ_ ، SABER ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، آرمان کريمي 88
آگهی
جالبه

من تو سایت deathdate رفتم

گفت تو ۴۰ سالگی میرم اون دنیا

چقدر زود اینجا رو ترک میکنم : (
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
(06-10-2020، 9:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه

منم تو 76 ساکگی از خدمتتون مرخص میشم Big Grin
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
پاسخ
(06-10-2020، 9:56)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 9:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه

من 55 سالگی مرخص میشم

جالبه

دلم تنگ میشه برات داداچ
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

10 تا از ترسناک ترین وبسایت های اینترنتی 1
پاسخ
(06-10-2020، 10:15):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 9:56)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 55 سالگی مرخص میشم

جالبه

دلم تنگ میشه برات داداچ
ههههعععییی

(06-10-2020، 10:15):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 55 سالگی مرخص میشم

جالبه

دلم تنگ میشه برات داداچ
ههههعععییی

من 55 سالگی مرخص میشم

جالبه

دلم تنگ میشه برات داداچ
ههههعععییی
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
پاسخ
من تو 36 سالگی میرم ((:

البته همه ی اینا برای سرگرمیه \:
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
اولیه ترسناک تر بود
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN
در 56 سالگی می میرم D:
آخییییییی
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
 سپاس شده توسط LUGAN
(06-10-2020، 18:23)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در 56 سالگی می میرم D:
آخییییییی
چرا من اینقد عمر میکنم؟
من چمه
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(06-10-2020، 18:24)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:23)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در 56 سالگی می میرم D:
آخییییییی
چرا من اینقد عمر میکنم؟
من چمه
فهمیدی به منم بگو
در میان گشتن به دنبال دلیل بلندی عمرت برو و دلیل کوتاه عمری مرا نیز بیابD:
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقیقت های جالب و ترسناک
Exclamation یکی از ترسناک ترین سایت جهان
  دانستنی های جالب و ترسناک درباره ی مرگ
  ترسناک ترین و خطرناک ترین ماساژ در تایوان (عکس)
Star چند هتل ترسناک
  پرونده ترسناک و عجیب ani96
  عجیب ترین و خطرناک ترین درخت دنیا
  11 حقیقت ترسناک از جهان پیرامون که به سختی می‌توان آنها را باور کرد+تصاویر
Question ترسناک ترین دستشویی در جهان (عکس) کی جرات داره بره دستشوی
  بازی‌های اینترنتی عامل نابودی قشر خاکستری مغز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان