امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(08-10-2020، 20:57)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:52)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوره غلام و سلطان تموم نشده بود؟!

راست می‌گی. ببخشید. سوالمو دوباره می‌پرسم.

پذیرا می‌شوی مهر فرنودِ ما را از جان؟ @"|ᴛᴏxɪᴄ|"

عروس خانوم رفته گل بکشه/:
 سپاس شده توسط Волшебник ، Medusa ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ρυяρℓє_ѕку ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
چی میگین._.
اقا منم بازی منم بازی._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، ρυяρℓє_ѕку ، Medusa ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:00)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگین._.
اقا منم بازی منم بازی._.

با من ازدواج میکنی<=؟
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Волшебник ، شـــقآیــق ، Волшебник
(08-10-2020، 21:00)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگین._.
اقا منم بازی منم بازی._.

بیا بازی کن =v
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، Волшебник
(08-10-2020، 20:59)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:48)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوگوووو

من الان غذا خوردم از دختری افسرده تبدیل به دختری شنگول شدم ._.

خوبم باباTelegh_01
همیشه شنگول باشی خانمTelegh_01

شکر^-^

وقتی گشنمه هیلتر میشم بقیه وقتا کوالایی بیش نیستم.-.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
رفتم تخمه آوردم شما ادامه بدین ((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط bOoOoOy ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، فرنودِ بن گیومرث ، Волшебник
آگهی
Thumbs Down 
(08-10-2020، 21:01)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگین._.
اقا منم بازی منم بازی._.

با من ازدواج میکنی<=؟

شوهرم شی یا زنم._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، Волшебник
129f
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник
(08-10-2020، 21:01)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگین._.
اقا منم بازی منم بازی._.

بیا بازی کن =v

بگم مشکلی نیس میگی چقد بی ادبه؟:>
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، bOoOoOy ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(08-10-2020، 21:03)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:01)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با من ازدواج میکنی<=؟

شوهرم شی یا زنم._.

قبولت نمی کنم
برو برا خودت یه زن دیگه پیدا کن
ایشششش:|||
 سپاس شده توسط Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان