امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(08-10-2020، 21:04)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:01)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بازی کن =v

بگم مشکلی نیس میگی چقد بی ادبه؟:>

نه اگه بلد باشی بازی کنی اتفاقا دختر گلی هستی =v
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، Đęąđ.ğïřł
آگهی
(08-10-2020، 20:57)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:56):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ایشششش
حرفشم نزن

اخ که دلم تنگش بود اهنگم تقدیم به تو
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو…
قید همه چیو بزنی؛ از همه چی دل بکنی…
یکی حالتو بد کنه! یهو بزنه گوشیشو قطع کنه!
حتی دلش نخواد بشین؛ه یکمی با تو صحبت کنه…
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 189
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Волшебник
من شوهر میخااااممم:|||
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:57)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشششش
حرفشم نزن

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

make love
che beham miayd
lol =v
 سپاس شده توسط Волшебник
(08-10-2020، 21:04)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:03)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوهرم شی یا زنم._.

قبولت نمی کنم
برو برا خودت یه زن دیگه پیدا کن
ایشششش:|||

خودت پیشنهاد دادی اونوقت من کی قبول کردم؟.__.

اصلا من ک رو اون پسره اسمشم یادم نمیاد کراش داشتم×_×
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник
@"Offred"

دارم رو پیشنهادت فک میکنم
 سپاس شده توسط Волшебник ، Medusa
آگهی
(08-10-2020، 20:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:57)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست می‌گی. ببخشید. سوالمو دوباره می‌پرسم.

پذیرا می‌شوی مهر فرنودِ ما را از جان؟ @"|ᴛᴏxɪᴄ|"

عروس خانوم رفته گل بکشه/:

وا! چه غلطا! گلی هم اگه هست باید بذارین بعدِ ازدواج همراه شوهر بکشین. -_-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، *Aɴѕel*
(08-10-2020، 21:04)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:04)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم مشکلی نیس میگی چقد بی ادبه؟:>

نه اگه بلد باشی بازی کنی اتفاقا دختر گلی هستی =v

هم نامهربونه هم افت جونه هم بادیگرونه هم‌قدرم ندونه ندونه ندونه ._.

نمیدونم چرا یهو این اومد تو ذهنم+_+
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، Medusa
(08-10-2020، 21:07)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عروس خانوم رفته گل بکشه/:

وا! چه غلطا! گلی هم اگه هست باید بذارین بعدِ ازدواج همراه شوهر بکشین. -_-

خانوم کجای کاری
پسرت خودش زن دارع
من به چه دردش می خورم/:
 سپاس شده توسط Волшебник ، Волшебник
(08-10-2020، 21:06)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

make love
che beham miayd
lol =v
Give me your loveTelegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 189

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان