امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(08-10-2020، 21:33)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:32)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوالی درگیرم کرده
وقتی به یه پست ده تا سپاس می‌دی، به تعداد سپاسات ده تا اضافه می‌شه یا یکی؟

آره فک کنم |:

چیو آره فک کنی؟ :| از بین گزینه‌ها انتخاب کن.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، Волшебник
آگهی
ی مرد کولوچه فروش سر چهار راه بود
منو دید هی میگفت کولوچه کولوچه 
من‌ گفتم عمو مرسی نوش جان من کالباسی دوس دارم
=v خخخخخخخخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، Волшебник
(08-10-2020، 21:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردک نشیمنگاهی

=v نشیمنگاه فراخ
نشیمنگاه گشوده
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:33)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:32)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرکزی
غرب بودی ممکن بود با تلاش های فراوان نه تنها شوهر طلایی بلکه پلاتینیومی چو من نصیبت شه ..
لعنت به جبر جغرافیایی مگه نه؟

خودم میام پیشت
=v
لنت به ادم هول
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، bOoOoOy ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی مرد کولوچه فروش سر چهار راه بود
منو دید هی میگفت کولوچه کولوچه 
من‌ گفتم عمو مرسی نوش جان من کالباسی دوس دارم
=v خخخخخخخخ
مرتیکه مستهجن
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، Medusa
(08-10-2020، 21:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=v نشیمنگاه فراخ
نشیمنگاه گشوده

میگشایمتا =|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(08-10-2020، 21:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.____.

این آواتار با آرمان های امام خمینی جور نیست.

بخشنی برارD:
عوض کردم|:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:33)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غرب بودی ممکن بود با تلاش های فراوان نه تنها شوهر طلایی بلکه پلاتینیومی چو من نصیبت شه ..
لعنت به جبر جغرافیایی مگه نه؟

خودم میام پیشت
=v
لنت به ادم هول
تو هول نیستی یه فنچ نیمچه شیفته ای :V
تو فقط بیا لاه ناتو 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(08-10-2020، 21:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آواتار با آرمان های امام خمینی جور نیست.

بخشنی برارD:
عوض کردم|:

پشم هایم.

شوخی کردم دخترِ مَه رو.
اصلاً من و چه به مداخله در آواتار دیگران.

ولی اینم قشنگه.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، Medusa
فنچارو اگه از ۱۰‌ ۱۱ سالگی بزنی تا اخر فقط به خودت پا میدن
حیف حوصله بچه داری ندارم‌=|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان