امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشدار کاپیتان ذوب آهن به بازیکنان پرسپولیس

#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هشدار کاپیتان ذوب آهن به بازیکنان پرسپولیس 1

قاسم حدادی فر در خصوص شرایط فعلی تیم ذوب‌آهن اظهار داشت:

تمریناتمان را در اصفهان شروع کردیم و فشار بدنسازی خوبی آوردیم. حدود یک هفته است که به تهران آمده‌ایم و دو بازی دوستانه انجام دادیم. تیم ما بالای ۶۰ تا ۷۰ درصد تغییر کرده، تعدادی بازیکن جوان و جدید به جمع ما اضافه شدند ولی خیلی بازیکن از دست دادیم و در خیلی از پست‌ها به بازیکن نیاز داریم.

*امسال کارمان سخت است

حدادی‌فر ادامه داد:

چه رحمان رضایی و چه مسئولین باشگاه باید کمک کنند که هرچه سریع‌تر این بازیکنان جذب شوند. چون هدف اردو این است که بازیکنان کنار هم باشند و برای لیگ آماده شوند. فکر می‌کنم این تیمی که الان در اردو داریم، ۵۰درصد تیم واقعی ما باشد. باید نفرات مورد نیاز سریع تر به تیم اضافه شوند تا یک تیم خوب و هماهنگ برای لیگ درست کنیم. کارمان در مسابقات امسال فوق‌العاده سخت است چون تیم ما تغییرات زیادی داشته است.

*یک سال کذایی را پشت سر‌گذاشتیم

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد تفاوت امسال تیم که یک مربی جوان ایرانی دارد با فصل قبل که مربیان خارجی زیادی آمدند و رفتند، گفت:

پارسال واقعا یک سال کذایی را پشت سر گذاشتیم. چهار مربی عوض کردیم وهمه چیز به هم ریخته بود. ولی خداراشکر امسال، از روزی که رحمان رضایی آمده کار با نظم و دیسیپلین خاصی جلو می رود. شاید تیم ما کامل نباشد ولی با همین بازیکنان جوان تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. رضایی خیلی با انگیزه است. خیلی وقت می‌گذارد و با تمام انرژی کار می‌کند. ما هم خیلی امیدوار هستیم و ان شاالله بتوانیم آنچه که در ذهن و تفکر سرمربی است را اجرا کنیم تا یک ذوب آهن خوب داشته باشیم.

*باشگاه با جواد محمدی در آرامش است

وی در مورد شرایط تمرینی با برنامه‌های سرمربی جدید، عنوان کرد:

تمرینات به‌روزی داریم. رضایی دانش خوبی دارد، خیلی تلاش می‌کند و ما این مساله را مخصوصا در این اردویی که هستیم به عینه می‌بینیم. ما با هم زندگی می کنیم و می‌بینیم که واقعا زحمت می‌کشد. امیدوارم بتوانیم به عنوان بازیکن تفکراتش را پیاده کنیم.

حدادی‌فر در خصوص اینکه مشکلات مدیریتی که مدتی قبل در باشگاه به وجود آمد تا چه حد روی تیم تاثیر گذاشت، گفت:

نمی‌توانم در بحث‌های مدیریتی وارد شوم ولی روی تیم صد در صد تاثیر داشت. این مسائل از بالا شروع می‌شود و به تیم ضربه می زند اما خداراشکر الان همه چیز حل شده و باشگاه با مدیریت جوادمحمدی در آرامش خاصی کارش را انجام می دهد. ولی به هرحال الان زمانی است که باید بازیکنان جدید به تیم اضافه شوند. امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق رخ بدهد تا همه با هم تمرین کنیم و برای لیگ آماده شویم.

*برخی باشگاه‌ها دو سه برابر پول دادند و بازیکنانی از ما جدا شدند

وی در مورد اینکه یکی از مشکلات ذوب‌آهن پیشنهادات بالا در بازار نقل و انتقالات است، اظهار داشت:

اصلا مشکلی که داشتیم و برخی از بازیکنان از ما جدا شدند، همین بود. البته من از آن‌ها تشکر می کنم. تا لحظه‌ای که بودند تلاش و به ما کمک کردند ولی واقعا ذوب‌آهن سقفی دارد و بیشتر از آن نمی‌تواند خرج کند. از طرفی با این شرایط اقتصادی کشور و این گرانی‌ها، بازیکن هم حق دارد برای آینده اش تصمیم بگیرد. برخی باشگاه ها هستند که مبالغ خیلی زیاد، شاید دو سه برابر باشگاه ما می‌دهند. به همین خاطر برخی بازیکنان ازما جدا شدند.

حدادی‌فر تصریح کرد:

الان خیلی از بازیکنانی را که ذوب آهن می‌خواهد، درخواست‌های خیلی سنگینی دارند و نمی‌تواند آن‌ها را جذب کند. پس باید یک پله پایین تر بیاییم و بازیکنان دیگری را جذب کنیم ولی به هرحال امیدوارم هرچه زودتر بازیکنان جدید جذب شوند تا کار شکل بگیرد.

*صحبت از خداحافظی برایم سخت است

وی در مورد اینکه با فرمول امسال قراردادها، به خاطر تجربه و سابقه ای که دارد به نظر می‌رسد باید قرارداد ۱۰میلیاردی داشته باشد، گفت:

نه (با خنده)، من قلبی با ذوب آهن هستم. امیدوارم امسال هم تیم خوبی داشته باشیم. خیلی مهم است که خیلی خوب شروع کنیم و باید کار را خوب هم تمام کنیم.

حدادی‌فر در خصوص اینکه با وجود اعلام خداحافظی در پایان لیگ بیستم،هواداران ذوب‌آهن دوست دارند او را سال‌های آینده هم در ترکیب این تیم ببینند، گفت:

حرف زدن و صحبت کردن از خداحافظی خیلی برای من سخت است. من به عشق این توپ و زمین زنده هستم و بعد از آن شاید فقط یک مرده متحرک باشم. هواداران به من لطف دارند. امیدوارم امسال بتوانیم پاسخ محبت‌ها و حمایت‌هایشان را بدهیم. الان مهم است که بازیکنان مورد نیاز جذب شوند با یک تیم کامل تمرین کنیم. از هواداران، مسئولین کارخانه و مردم اصفهان می‌خواهم که حمایت کنند. این تیم یک تیم نوپا و جدید است که هم سرمربی و هم بازیکنانش به زمان احتیاج دارند.

*پرسپولیس خوشی خوبی به مردم داد

وی در خصوص اینکه اکنون پرسپولیس در کنار سپاهان و ذوب‌آهن، دیگر فینالیست ایرانی لیگ قهرمانان آسیا حساب می شود، عنوان کرد:

با این اوضاع و شرایطی که ما داریم و مردم خیلی ناراحت هستند، خوشی خیلی خوبی بود که به آن‌ها داده شد. تعدادی از بازیکنان پرسپولیس را در هتل دیدم و به آن ها گفتم که ما تمام قد می‌ایستیم و شما را تشویق می کنیم. کارخیلی بزرگی کردید ولی باید بمانید و این کار را تمام کنید. الان یک ماموریت نیمه تمام دارید. دوست دارم مسئولین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون کمک کنند.

*امیدوارم برای تیم‌ملی هم اتفاق خوبی بیفتد

حدادی‌فر افزود:

باید بازیکنان این تیم حفظ و اگر لازم است بازیکنان جدیدی اضافه شوند که حداقل بعد از سال‌ها کشور ما صاحب یک قهرمانی در آسیا بشود. اتفاق باعث خوشحالی مردم می‌شود. از طرف دیگر امیدوارم برای تیم ملی هم اتفاق خوبی بیفتد. مردم واقعا تحت فشار هستند. من در کنارآن ها زندگی می‌کنم. در شهری هستم که کوچک است و می‌بینم مردم به چه سختی زندگی می کنند.

*بازیکنان پرسپولیس باید کار نیمه‌ تمام را تمام کنند

وی با اشاره به تاثیر نتایج فوتبال روی شرایط زندگی مردم جامعه تصریح کرد:

می‌بینم که وقتی این بردها به وجود می‌آید مردم چقدر شاد می‌شوند. حداقل برای یکی دو ساعت خانواده ها بسیارخوشحال می شوند، مردم به خیابان‌ها می‌آیند، شاد هستند و همه چیز را فراموش می‌کنند. امیدوارم این اتفاق خوب برای تیم پرسپولیس بیفتد. بازیکنان خوب این تیم بمانند، کار نیمه تمام را تمام کنند و امسال قهرمان شوند.

*سال‌هاست قهرمان آسیا نشده‌ایم

حدادی‌فر اضافه کرد:

مدت هاست که یک تیم ایرانی قهرمان آسیا نشده و این خیلی جای تاسف دارد. پرسپولیس در چد سال اخیر توانست ۲بار به فینال برسد. الان زمانی است که بتوانند قهرمان شوند. حس قهرمانی در آسیا که می‌توانند به مردم انتقال بدهند فراتر از حس‌های دیگر است. حسی که شاید در واقع یک جامعه کوچک به یک جامعه بزرگ انتقال می‌دهد. فکر کنم پرسپولیس با این انبوه طرفدارانش می تواند حس خیلی خوبی به مردم بدهد و حداقل برای ساعات و دقایقی مردم را خوشحال کند تا آن‌ها از این فشار زندگی در بیایند.

*اگر تیم‌ملی به جام جهانی نرود، ۵سال عقب می‌افتیم

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد اینکه اخیرا برخی جریانات مخرب هواداری در فضای مجازی مشکلاتی را به وجود آورده‌اند، گفت:

دوست ندارم در مورد این موضوعات صحبت کنم. به من هم اصلا ارتباطی ندارد. ولی می خواهم بگویم همه مردم، جامعه فوتبال و فدراسیون باید پشت پرسپولیس باشند تا بتواند بعد از مدت‌ها قهرمان شود. افتخارش نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای کل فوتبال ایران است. همانطور که الان باید کمک کنیم تیم‌ملی به جام جهانی برود چون اگر این اتفاق نیفتد مطمئن باشید فوتبال ایران ۴-۵ سال عقب می افتد.
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان