امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼

(14-10-2020، 7:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2020، 22:00)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه؟ چرا خسته شدی سعی کن بدون اسپویل بهم توضبح بدی Big Grin
ده بویز من فکر نمیکردم دختر پسند باشه بعد دیدم خیلی دختر پسنده ابرقهرمانیه اما کاملا متفاوته جاییه که ابرقهرمانا فاسدن 
اره قراره اضافه شه و شخصیت منفیهD:  یه شخصبت منفی و ترسو...
سوپرنچرال دیدم قروقاطی ولی دوس ندارم ببینم ازون سریالای بی برنامست ک فقط واس پول کشش میدن اونایی ک از قبل میدیدن خوبه براشون ولی بخوای تازه شروع کنی یجوریه
کارتون نمیبنی؟ Telegh_01من عشق کارتونم

بدون اسپویل توضیح بدم .__.؟! من خیلی سریال دیدم ولی ۱۰۰ یکم کسل کننده شده بود دیگه.. داستانش مسخره شد
منظورت از اینکه دختر پسنده چیه؟!  .___. چرا همه چیو جنسیتی میکنین؟! همه چیز‌ میتونه هم دختر پسند باشه هم پسر پسند!
Jensen کراش تمام زندگیم بوده.. خیلی دوسش دارم
الان من وایکینگز رو دوست دارم ! به نظرت دختر پسنده؟
سوپرنچرالم فقط واسه این نگا میکنم که از بچگی میدیدم.. یه جورایی نوستالژیکه واسم.. الان که دیگه فصل اخرشه دلم نمیاد نبینم

(13-10-2020، 22:26)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره

منم دوست دارم!

خلاصه یه سری چیزا هستن دخترا کمتر دوست دارن پسرا بیشتر مثل چیز میزای ابرقهرمانی و اینا
چیا دیدیD:
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - Ξrιc logιc - 14-10-2020، 7:59

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان