امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♛دیوانگی♛

سلام
                                                                       اینجا تاپیک تکست های دیوانگی ست+
                                                                        3پا3 یادتون نرههههههههههه

دیوانگی دستان توست
                                                                               ریشه به چشمان توست
                                                                            تو عاشقیو من عاشقتم
                                                                            دیوانه ام کن ای
                                                                              دیوانه
                                                        &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
                                                        &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
                                                             تو منی ولی من تو نیستم
                                                              هر وقت دیوانگی ات ثابت شد
                                                            من دیوانه همیشگی  ات میشوم

CRAZY LOVE_LOVE CRAZY
                                        %%%%%%%%%%%%%%%%%
                                                                    %%%%%%%%%%%%%%%%%
                                                                بیا تا ببینیمت هی دیوانه ی غافل از عشق
                                                               بیا تا در چنگال های دیوانگی تو پنهان بمانیم و
                                                                        و دل از دل غافل بگذاریم
                                                               ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
                                                               ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
                                                         نزار تنها بمانیم در ره دیوانگی_نزار تنها بمانم در ره دیوانگی
                                                             این جنگ جنگ من است_این عشق عشق من است
                                                                    به کسی چه مربوط_به کسی چه مربوط
                                                                    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                                                                    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                                                                  صبح ها در خانه تو منتظر بودم
                                                                 دیوانه بودم_دیوانگی حدی دارد چون چشمان من تویی
                                                                دیوانه ام نزار چون دیوانگی
                                                                        با تو حال میدهد
                                                                     @@@@@@@@@@@@@@@@@     @@@@@@@@@@@@@@@@@

خب دوستان شما در این تاپیک میتوانید تکست های دیوانه را به اشتراک بگذارید
سپاس یادتون نره.

روزی بود روزگاری
دیوانه ای بود دیوانه ای
نگذاشتن زنده بماند
زندگی با دیوانگی چه کردی؟

دیوانگی مکن تا نشده شب ز پیدایی تو پنهان
سحر را صدا کن تا روزی بخواند
بلبل های دیوانه را خبر انداز تا بیایند
تا بیایند
###############
###############
###############
#_________________#
###############
###############
###############
دیوانگی حدی ندارد عزیزم
تا شوم پنهان از ره چشمان تو

مستی دیوانگی نیست ای ساقی غافل
مستی هوش از سر میبرد
اما دیوانگی
عشق در ذهن میکارد
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، _leιтo_ ، *VENUS* ، _ƇRAƵƳ_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، BIG-DARK ، βάરãɲ ، Prometheus ، DarkLight
آگهی
من بی جنبممـــ منو حتی به شوخی همـــ تهدید نکنـــ همهـ زندگیمو میدمـ تا نابودت کنمــ
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، DarkLight
یک دیوانه عشقی دارد بلند آواز و بی انتها
ولی تو مرا به سرزمین خود بردی و
تاریخ عشق های بی انتها را شکستی
پاسخ
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
باید کمی دیوانه تر باشیم
اگرنه دیوانه خواهد کرد مارا درد دوارن
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ
[جهان دست خداست،زمین دست دیوانه ها
پاسخ
 سپاس شده توسط _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ
عقل خیلی زیاد شاید دیوانگی باشد و
دیوانگی تر از همه چیز،این است ک زندگی را آن طور ک هست ببینیم و نه آنطور ک باید باشد...*-*
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Emmɑ ، _ƇRAƵƳ_ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
دیوانگیست که از تمامِ گلهای رُز برای اینکه از یکیشان زخمی شدیم، متنفر شویم♥️
پاسخ
 سپاس شده توسط _leιтo_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _ƇRAƵƳ_ ، єη∂ℓєѕѕღ
بر دلبر دیوانه بگویید بیاید
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
ما در زندگی از دیوانگی کم ندانیم
ای دیوانگی
با ما چه کردی؟
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ
Exclamation 
من ازديوانه ها ديدم هزار منظق و مدرك..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان