امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(27-10-2020، 22:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا منم ادت کردم گفتم ببین تورو خدا اینم خودشو گرفت (با خودم گفتم چرا نمیشه یه آدم پیدا شه دوروز بعد آشنایی نزنه تو ذوقت) Telegh_01

.___.

منو سینا کلی منتظرت موندیم.. نیومدی
مردک-__-

سینام دهن مارو سرویس کرد البته!
والا هیچی برام نیومد چن بار ادت کردم، هماهنگ کن از این به بعد برنامه داشتین 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(27-10-2020، 21:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 21:54)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتیجه تست
شما عقیده خرابی درباره همجنس گراها دارید !! عقیده خود را تغییر دهید

نُچ نُچ نُچ ! عقده ای‌ نباش!

من یک عدد دگم هستم Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
نسخه بعد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ 186
(27-10-2020، 22:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.

منو سینا کلی منتظرت موندیم.. نیومدی
مردک-__-

سینام دهن مارو سرویس کرد البته!

بابا هماهنگ کردم که
۱/۳۰
توام آن بودی.. ایشالا فردا ^.^

علی من باید اول شم -__-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، BIG-DARK ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(27-10-2020، 22:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هماهنگ کردم که
۱/۳۰

علی من باید اول شم -__-

من میشم
ناشناس بگو (;

(27-10-2020، 22:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هماهنگ کردم که
۱/۳۰

علی من باید اول شم -__-
انشالله فردا همون ساعت اگه عمری بود
چشمت یکم تو آبنمک خوابیده بود دیگه اول نمیشم همش دوم سومم ، لولم یکم رفته بالا سخت شدن ):
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی

.
ناشناس بگو (;

(27-10-2020، 22:18)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هماهنگ کردم که
۱/۳۰

علی من باید اول شم -__-
چشمت یکم تو آبنمک خوابیده بود دیگه اول نمیشم همش دوم سومم ، لولم یکم رفته بالا سخت شدن ):

عه؟! خدارو شکر ^.^
اتفاقا داشتم دعا میکردم واسش!
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(27-10-2020، 22:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:18)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه؟! خدارو شکر ^.^
اتفاقا داشتم دعا میکردم واسش!

منم در حال دعام
ناشناس بگو (;

(27-10-2020، 22:16):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هماهنگ کردم که
۱/۳۰

علی من باید اول شم -__-

من میشم
توام بازی میکنی؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان