امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شباقبل خواب به چی فکرمیکنی؟؟؟

(25-10-2020، 16:59)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 23:49)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنه عشقم
من به این که فردا قسمت 14 باب اسفنجی رو ببینم یا 16 Big Grin Big Grin

خخخخخخخ برنامه های دیگه ای هم هست عا
پاسخ
آگهی
(25-10-2020، 17:16)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 16:59)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به این که فردا قسمت 14 باب اسفنجی رو ببینم یا 16 Big Grin  Big Grin

من باب اسفنجی رو به سریال های صدا و سیمایی که مامانم میبینه ترجیح میدم. Big Grin Big Grin
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
(25-10-2020، 16:49)kasra {K} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 16:25)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینه عشق من ( تائو ) اهل چینِ .تائو عضو سابق (قبلی) گروه اکسو بود ( برو گروه اکسو رو سرچ کن )

شباقبل خواب به چی فکرمیکنی؟؟؟ 3

پس چرا شلوار پاره پاره میپوشه نکنه پول نداره Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Cool  Cool  Cool

مگه نمیدونی شلوار پاره پاره مدهTelegh_01 خودشم یکی از پولدار ترین مرد های چین هستش Big Grin

(25-10-2020، 17:22)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 17:16)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باب اسفنجی رو به سریال های صدا و سیمایی که مامانم میبینه ترجیح میدم. Big Grin  Big Grin

دقیقا مامانم منو کشته با سریال هاشTelegh_01 خودشم سریال های ترکی!

برو تو گوگل سرچ کن خودکشی اختاپوس بعد دیگه حالت از کارتون باب اسفنجی به هم میخوره چون خیلی ترسناکه داستانشم بخون
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
(25-10-2020، 17:37)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 16:49)kasra {K} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا شلوار پاره پاره میپوشه نکنه پول نداره Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Cool  Cool  Cool

مگه نمیدونی شلوار پاره پاره مدهTelegh_01 خودشم یکی از پولدار ترین مرد های چین هستش Big Grin

(25-10-2020، 17:22)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باب اسفنجی رو به سریال های صدا و سیمایی که مامانم میبینه ترجیح میدم. Big Grin  Big Grin

دقیقا مامانم منو کشته با سریال هاشTelegh_01 خودشم سریال های ترکی!

برو تو گوگل سرچ کن خودکشی اختاپوس بعد دیگه حالت از کارتون باب اسفنجی به هم میخوره چون خیلی ترسناکه داستانشم بخون

میدونم داستانشو خودم گذاشتم تو انجمن.ولی چون میدونم که ربطیی به خود انیمیشن ساز ها نداره نگاه میکنم.کلی هم میخندم Big Grin Big Grin Big Grin
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
عزیز دلم......
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
پاسخ
به اینکه به چی فکر بکنم که فکرم قابل درکش باشه و فکرش بکنم .___.
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
آگهی
انقدر فکر و خیال میکنم که کلا خوابم نمیبره.
به خونه. ماشین . کنکور. عشقlove. کنکور. رتبه. کنکور. عصبانیت هایی که تو روز گذشته حصرت گذشته حصرت باخت تو مسابقه
باور کنید همش میاد انقدر زیاده ساعت ۱۱ که میرم بخوابم همینطوری فکر میکنم بلند میشم میبینم ساعت ۲ شده هنوز خوابم نبرده
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Thyme
اینده .....
البوم بعدی 
سوپرایز بعدی تیلور
جدیدا هم سهون
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن اهنگ جدید وزیبای امیر ماهان به نام "خواب"
Star2 متن اهنگ رگ خواب ازمحسن عیار
  متن اهنگ خواب تلخ از دیوابند
Bug متن آهنگ ◕ ✰ خواب و خیال ◕ ✰ از ادوین
Music متن اهنگ خواب خوب [مسیح و ارش]
Music متن آهنگ خواب از بابک جهانبخش
Music متن آهنگ خواب از میثم ابراهیمی
Music متن آهنگ یه ذره خواب حامد اسلش
Music متن آهنگ بی خواب سپهر خلسه
  متن آهنگ جدید مسیح و آرش بنام خواب خوب (:

پرش به انجمن: