امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این عشقه سامی بیگی

باز دوباره می زنه قلبت توو سینه سازمو ، توو سکوتت می شنوی زمزمه ی آوازمو ، حس دلتنگی که می گیره تموم جونتو ، هرجا میری منو می بینی و کم داری منو،تو دلت تنگه ولی انگار توو جنگ با دلم،می زنی و می شکنی،با خودت لج کردی گلم،راه با تو بودنو سخت کردی که آسون برم،چشم خوش رنگت چرا خیس دوباره خوشگلم؟

حالا بگو کی دیگه،اخماتو می گیره ؟ با تو می خنده ؟ تب کنی واست می میره؟ دست کی شبا لای موهات،آره خودم نیستم ولی یادم که باهاته

این عشقت توو وجودت ، توی جونت ریشه کرده، دل دوباره بی قراره، داره دنبال من می گرده

گفتی که می خوای بری سرو سامون بگیری ، خواستی اما نتونستی به این آسونی بری،دستت مال هر کی باشه چشمت دنبال منه،هر نگاهت انگاری اسممو فریاد می زنه،من خیالم راحته تا پای جون بودم برات،تو ندونستی چی می خوای تا بریزم زیر پات،همه ی آرزوهامون دیگه فقط یه خاطرست،نفسم بودی ولی یه تجربه شدی و بس!!
-------------------------
لطفا خواهشا این تاپیک رو دیگ حذف نکنین
پاسخ
 سپاس شده توسط love 2012 ، elnaz-s ، ★MoRpHeUsS★ ، justin.l ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Archangelg!le
آگهی
میدونم قدیمیه ولی متنش که تو این انجمن نبود:cool:
خواهش
We were given: Two hands to hold. To legs to walk. Two eyes to see. Two ears to listen. But why only one heart? Because the other was given to someone else. For us to find
HeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music متن آهنگ خودتو عشقه از هاوش
  متن اهنگ عشقه از حمید حسام
Music متن آهنگ شاهکار از کوروش و سامی لو
Music متن آهنگ شاهکار کوروش سامی لو و پدی آی !
Music متن آهنگ عشقه ماهان بهرام خان
Wink متن آهنگ کارت ندارم سامی بیگی
Sad متن آهنگ کویر دل سامی بیگی
Music متن آهنگ تازگیا سامی بیگی
Heart متن آهنگ اونی که میدونه سامی بیگی
Star متن آهنگ پادشاه سامی بیگی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان