امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7

(08-11-2020، 11:43)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:42)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ملت نمیخوان قبول کنن چنین چیزی و تا چند سال آینده همجنسگرایی تو ایران یچیز کاملا عادیه!

اهههههمم

به نکته ظریفی اشارع کردی!
اول معنی همجنسگرارو بدونین بعد بگین!افن دخترم
من باید از تو بزرگ تر باشم درسته؟D:
۱۵ سالت بود؟
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
(08-11-2020، 11:40)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:39)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از mom ؟؟ جیزززز ریک
نه اون مامD:

پس mum ؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
ما عضو گروه کرالیسم و من رئیس آن هستم.
ما ضد همجنسگرا هستیم.
آینده خود را بپذیرین.
گناه نکنین.
حالا ما هی بگیم شما هی قمپز در کن/:
انشالله خدا بیاد به شما توضیح بده.
Everything is Temporary(:
(08-11-2020، 11:45)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:40)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اون مامD:

پس mum ؟؟

مام تا مامD:

ای بی بو._.
فرزندم @"ⓓムdყ_vk" چرت نگو نتیجه رو بگو Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(08-11-2020، 11:44)9723380006 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:41)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پذیرش://

اله جانینان!
یازیخ بالام اورییم قوربان Undecided  Big Grin

Sad  Big Grin
وای ارمی گجه بولموسن کی نقد اغلادیم  crying

موز یدین نیع؟

ب ادم بی ارزش نباید حتی ی لبخند زد عزیزم!گند نزن ب اعصابت
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
(08-11-2020، 11:46)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:45)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس mum ؟؟

مام تا مامD:

واقعا که این قبلا فقط سس خرسی مصرف میکرد. الان از مامش هم استفاده میکنه
ناشناس
Video 
(08-11-2020، 11:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما عضو گروه کرالیسم و من رئیس آن هستم.
ما ضد همجنسگرا هستیم.
آینده خود را بپذیرین.
گناه نکنین.
حالا ما هی بگیم شما هی قمپز در کن/:
انشالله خدا بیاد به شما توضیح بده.

بعضی وقتا حس میکنم خیلی تنهایی/=حرفات مث وز وز پشه میمونه
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
WE ARE NOT SLAVES!
DOWN WIT
IN KETRA TOS TITAMPO RIT ROS!
Everything is Temporary(:
(08-11-2020، 11:45)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2020، 11:43)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهههههمم

به نکته ظریفی اشارع کردی!
اول معنی همجنسگرارو بدونین بعد بگین!افن دخترم
من باید از تو بزرگ تر باشم درسته؟D:
۱۵ سالت بود؟

درست!
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان