امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7

(01-11-2020، 17:15)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
ورودمان را تبریک میگم((=♡بیب

اوممم برای اولین بار نفر سوم شدم D:♡
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
آگهی
(01-11-2020، 17:17)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:15)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
ورودمان را تبریک میگم((=♡بیب

منم خیلی وقته ت صفحه ی اول نبودم باعث تعجبم شد((=
وات فاخ این دبیر عربی دیگ واقعا رد داده/=
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(01-11-2020، 17:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیدیز اند جنتلمنز 
شی ایز هو وین د کاپ

2chw
از عوامل موفقیتم اگه بخوام برای دوستان حرفی بزنم باید بگم اول توکل به خدا دوم شرکت در ازمون های قلم چی و سوم تلاش و پشتکار
خدا لعنتت کنه  Telegh_01
یجوری رفتار کن که اسپانسر ما هم مشخص باشه تو فیلم - سُسِ خسرو
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، شـــقآیــق ، _leιтo_
یو همگی 
یو بک بدید
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(01-11-2020، 17:18)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:17)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکهTelegh_01
هق کاش امروز دیروز بود):
یاا ادبیاااتTelegh_45
Karlina
(01-11-2020، 17:19)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2chw
از عوامل موفقیتم اگه بخوام برای دوستان حرفی بزنم باید بگم اول توکل به خدا دوم شرکت در ازمون های قلم چی و سوم تلاش و پشتکار
خدا لعنتت کنه  Telegh_01
یجوری رفتار کن که اسپانسر ما هم مشخص باشه تو فیلم - سُسِ خسرو

چاکریم:^

مگه نگفتم که فشارم افتاد و با خوردن سس خسرو فشارم اومد بالا؟ای بابا عوامل زیاده ادم یادش میره._.
از همه اقوام و فامیل و کسانی ک اسمشونو یادم رفت کمال تشکررو دارم امیدوارم تو خوشی ها جبران کنم
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
129f
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(01-11-2020، 17:20)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:18)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکهTelegh_01
هق کاش امروز دیروز بود):
یاا ادبیاااتTelegh_45

Heart
اگ دیروز بود من دیگ سرم میترکید((=
برو بشین بخون اصن چیزی نداره اسونه
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
Information 
(01-11-2020، 17:13)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه بعد مدت ها دوم شدم
مدیر هیدن کلا با من مشکل داری وقتی میخوام جواب بدم مبیندی ک موضوع روಥ_ಥولی این بار خوب شد
==========================
@"Маджид Гангстер"
بیا بریم دنبالش بگردیم مادران گم نمیشنng2ikeike

كجا بگرديم گفت برو نون بگير نرفتم
فكر كنم تو صف موندع
The truth of love is living in heaven with you
(01-11-2020، 17:28)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 17:20)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکهTelegh_01
هق کاش امروز دیروز بود):
یاا ادبیاااتTelegh_45

Heart
اگ دیروز بود من دیگ سرم میترکید((=
برو بشین بخون اصن چیزی نداره اسونه

از خودمون خندم میگیرهTelegh_01
یاا چرا؟! :/
اومم وقت استراحتمه فعلا :/
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان