امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴

(09-01-2021، 17:45)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:42)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مایع ظرف شویی اتک میبی نی هوخخخهیی -_-

نچ فرزندم اتک آن تایتان میبینم که بعضیا هنوزم خودشونو خیس میکنن تا ببینن ^^
*سپس دوباره با افتخار میخواند: ساساااااگیوووو ساسااااااگیوووو *&* *

خوش بگذره
آگهی
(09-01-2021، 17:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:45)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن دارم از خدا ب خاطر همچین بچه ناخلفی استغفار میکنم :/
:/
فقط اماده مرگ باش :/

مادر خب نامزدم بود/:
اسمشو بزارم فقط آماده ی مرگ باش؟خشن نیس؟
اوه فقط آماده ی مرگ باش ن خوشم نیومد

میتونم واکنش ایسانو بدونم ؟ :/
فقط از جلو چشام خفه شو (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، _sehun_
(09-01-2021، 17:46)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باباش@$٪^@!٪*(₩€٪٪_###+$٪__/_€£££.....
:v

بگیره بزنش دلم خنک شه :/

تو اصلن کی ازدواج کردی که بعدش حامله شی بی ادب:/؟
ادم میخاد بچع بیارع نباید از مادرش اجازع بگیرع:v?!!!
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(09-01-2021، 17:45)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:43)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین!! داداش چت شده؟؟
با خودت نحرف با من بحرف درداتو به من بگو من همیشه پشتتم
*وی جوگیر شد*

خود درگیری گرفتم -_-
منم گرفته بودم و الانم گرفتم
برات دعا میکنم زود خوب شی
(09-01-2021، 17:47)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:45)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ فرزندم اتک آن تایتان میبینم که بعضیا هنوزم خودشونو خیس میکنن تا ببینن ^^
*سپس دوباره با افتخار میخواند: ساساااااگیوووو ساسااااااگیوووو *&* *

خوش بگذره

ممنانم *-* Big Grin
(09-01-2021، 17:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:46)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگیره بزنش دلم خنک شه :/

اوه کلا ارثیهTelegh_01
یهویی شد بخدا :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(09-01-2021، 17:48)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادر خب نامزدم بود/:
اسمشو بزارم فقط آماده ی مرگ باش؟خشن نیس؟
اوه فقط آماده ی مرگ باش ن خوشم نیومد

ن نمیتونی
باش(:
آهاا گرفتم
اسمشو میزارم
oh shehun
شبیه اوه سهونه*-*
شهون مامان شهون مامان
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(09-01-2021، 17:50)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه کلا ارثیهTelegh_01

جاروی من کوووووووووو؟
(09-01-2021، 17:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:48)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن نمیتونی
باش(:
آهاا گرفتم
اسمشو میزارم
oh shehun
شبیه اوه سهونه*-*
شهون مامان شهون مامان

اوه شهون ؟ :/

(09-01-2021، 17:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:50)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه کلا ارثیهTelegh_01

جاروی من کوووووووووو؟

اوه اوه هنو داریش؟ [:
نهال بردش :/
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(09-01-2021، 17:51)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 17:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن نمیتونی
باش(:
آهاا گرفتم
اسمشو میزارم
oh shehun
شبیه اوه سهونه*-*
شهون مامان شهون مامان

اوه شهون ؟ :/

آره شبیه اسم باباشه*-*
شهونییهه منن*-*
مادر باز خوبه من از نامزدم بچه دار شدم ولی تو چی؟/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان