امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک‌های اختلاس بزرگ

تفاوت میان پول‌ها

پول، حلال مشکلات است اگر اسکناس باشد، باعث بروز مشکل می‌شود اگر حاصل اختلاس باشد!(حرف دل متهم اختلاس میلیاردی در دادگاه)

اس ام اس اختلاس, مفسد اقتصادی

توصیه یک مفسد اقتصادی

اختلاس واژه بدی نیست! البته تا زمانی که ماجرایش لو نرفته و برنامه‌هایش بین خودمان مانده باشد! (از سخنان یک مفسد اقتصادی در حال ترغیب دیگران به اختلاس)

ایران مال بابامه

اختلاس شغل شریفی است که قوه قضائیه آن را به رسمیت نشناخته و دادگاه بیخودی چوب می‌کند توی آستین کسی که از این کارا بکنه! خواستم بگم اینه اوضاع حقوق بشر تو ایران!(شبکه ماهواره‌ای “ایران مال بابامه”)

ساخت کلمات تازه بعد از موضوع اختلاس

اختلاس: هدایت پول بانک‌ها به جیب بعضی‌ها / مُتِخلِس: کسی که اختلاس کرده و الان خارج از کشور دارد کیف می‌کند / خُلاسه: آنچه از حاصل دسترنج مُتِخلِس است. مَخلَس: جایی که برای اختلاس کردن مناسب است / مُخلِس: کسی که خوب بلد است اختلاس کند / تَخَلُّس: اختلاس کردن به میزان خیلی زیاد، تا حدی که گند کار در بیاید و لو برود!

رزرو آنلاین بلیطآماده‌ی سفری! رزرو با ارزانترین قیمت
خرید اینترنتی بلیطبازگشایی حرم مطهر امام رضا(ع)| رزرو بلیط

بانک…….

لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان اختلاس کند (دیوار نوشت شعبه بانک بووووق)

مفسدان اقتصادی هم دل دارند

این قدر به بودنت احتیاج دارم که حتی حاضرم بخاطرت دست به اختلاس بزنم تا بیارمت پیش خودم(عاشقانه‌های یک مفسد اقتصادی خطاب به اسکناس)

جوانان عزیز توجه کنید

جوانانی که قصد دارند در آینده شغل شریف اختلاس‌گر را برگزیده و آینده مالی خود را تأمین نمایند، به‌خاطر داشته باشند که با این کار ممکن است فقط آب خنک مصرفی را در طول تحمل دوران حبس ابد تأمین کرده و بقیه مایحتاج‌شان بماند روی زمین! (وصیت یکی از مفسدان اقتصادی)

منبع:namaknews.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک‌های اختلاس بزرگ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی
این عالی بود Big Grin

این قدر به بودنت احتیاج دارم که حتی حاضرم بخاطرت دست به اختلاس بزنم تا بیارمت پیش خودم(عاشقانه‌های یک مفسد اقتصادی خطاب به اسکناس)
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان