امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!

عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد! 1
آنتونیو کونته، سرمربی اینتر نسبت به رفتار اعضای باشگاه یوونتوس معترض است.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد در طول مسابقه امشب اینتر مقابل یوونتوس بین آنتونیو کونته و لئوناردو بونوچی درگیری لفظی پیش آمده و آندره آنیلی نیز از روی سکوها به سرمربی اینتر توهین کرده است. آنتونیو کونته، سرمربی سابق بیانکونری و فعلی اینتر مدعی شد داور چهارم همه چیز را دیده و باشگاه یوونتوس با رفتار توام با احترام بیشتری از خود نشان دهد.

آنتونیو کونته گفت: "یوونتوس باید حقیقت را بگوید. من فکر می کنم داور چهارم آنچه را که در طول مسابقه اتفاق افتاده شنید و دید. از نظر من آنها باید مودب تر بوده، روحیه ورزشکاری داشته باشند و احترام بیشتری به افراد فعال در حوزه بگذارند.
عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد! 1
به نظر من ما باید موقعیت هایی را که ایجاد کرده بودیم تبدیل به گل می کردیم. در طول 180 دقیقه شاهد حضور دو تیمی در میدان بودیم که تا آخرین لحظه مبارزه کردند، اما ما تاوان هدایایی که در بازی رفت به یوونتوس دادیم را پرداخت کردیم. تا پایان سعی کردیم به گل برسیم، زیرا می دانستیم با زدن گل اول آنها را با مشکل روبرو خواهیم کرد.

این یک مسابقه دشوار بود و ما در برابر یوونتوسی بازی می کردیم که بازیکنان بسیار خوبی دارد. روملو لوکاکو صد در صد آماده به نظر نمی نرسید، اما حتی امروز نیز با تمام توان مبارزه کرد و لوکاکو بازیکن مهمی برای ماست. متاسفانه استفانو سنسی یک سال را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده و این باعث می شود یک بازیکن اعتماد به نفس خود را از دست دهید.

ماجراجویی اینتر آغاز شده، ما از اشتباهات می آموزیم و به کار خود ادامه می دهیم. اینتر اعتبار خود را بازیافته و این باعث وحشت حریفان می شود، همان اتفاقی که امروز برای یوونتوس رخ داد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
  عصبانیت و نا‌امیدی هالند؛ جدایی نزدیک است؟ (عکس)
Clocket قول طارمی به سرمربی پورتو بعداز اخراج مقابل یوونتوس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان