امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)

در سال های اخیر شاهد بروز جنجال های زیادی در مورد زندگی شخصی زروم بواتنگ، مدافع آلمانی و باتجربه بایرن مونیخ بوده ایم و بارها داستان زندگی او به مطبوعات و شبکه های تلویزیونی کشیده شده است. همین اخیرا اخباری در مورد قطع ارتباط بواتنگ با کاسیا لنهاردت، مدل 25 ساله منتشر شده بود و حالا جنازه این زن 25 ساله در خانه اش در برلین توسط نیروهای پلیس پیدا شده است.

مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس) 1

کاسیا لنهاردت که از رابطه قبلی خود یک فرزند داشت، در تاریخ دوم فوریه رسما اعلام کرد از بواتنگ جدا شده است. مدافع آلمانی این زن را به خراب کردن رابطه او با فرزندانش و البته باج خواهی برای ادامه رابطه متهم کرده بود. کاسیا نیز اخیرا بواتنگ را شیطان خطاب کرده و مدعی شد کمی از بعد فراموشی درد جدایی، در مورد دلایل این اتفاق به صورت علنی برای همه صحبت خواهد کرد.

ژروم بواتنگ چندی قبل در این رابطه گفت: "کاسیا با قطع رابطه من با نامزد سابقم ربکا و خانواده ام و باج گیری با من ارتباط پیدا کرد، اما من تصمیم گرفتم که به کاسیا پایبند باشم. در طول رابطه، کاسیا اغلب من را تهدید به نابودی می کرد. او تهدید کرد که دوران حرفه ایم را نابود کرده و حتی کاری می کند فرزندانم را از دست بدهم.

کاسیا گفت من را متهم به ضرب و شتم کرده و شکایت خواهد کرد. او می دانست که مادر فرزندانم من را به همین موضوع متهم کرده و ما در این رابطه و این پرونده دادگاهی پیش رو داریم. کاسیا با مادر فرزندانم تماس گرفت و گفت که در دادگاه به او کمک خواهد کرد. همه هدف او فقط نابود کردن من بود."

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  27 ستاره در فهرست جدید تیم ملی
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان