امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشدار به رئال؛ قیمت پدیده فرانسوی بالاست

هشدار به رئال؛ قیمت پدیده فرانسوی بالاست 1
ادواردو کاماوینگا پدیده جوان باشگاه رن از سال گذشته در فهرست خرید رئال مادرید قرار دارد ولی رقم انتقالش بالا خواهد بود.
به گزارش "ورزش سه"، طی ماه‌های اخیر بارها گفته شد که ادواردو کاماوینگا پدیده جوان و 18 ساله باشگاه رن در تیررس رئال مادرید قرار دارد و زین الدین زیدان درخواست کرده او هر طور که شده به سانتیاگوبرنابئو منتقل شود.

کاماوینگا فصل قبل نمایشی خیره کننده در رن داشت و همین باعث شد تا او مورد توجه پاری سن ژرمن و رئال مادرید قرار گیرد. این هافبک جوان با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در تیمش باقی ماند اما او دوست دارد که راهی یک تیم بزرگ تر به ویژه رئال مادرید شود.

او اخیرا با جاناتان بارنت به عنوان مدیر برنامه ها قرارداد امضا کرده است. بارنت مدیر برنامه های گرت بیل است و با سران رئال رابطه نزدیکی دارد.
بارنت در واکنش به شایعات انتقال کاماوینگا به رئال گفت:« تابستان امسال برای رئال و همه باشگاه های اسپانیایی تابستان سختی است چرا که از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارند. متاسفانه فکر نمی کنم تیمی اسپانیایی توانایی جذب کاماوینگا را داشته باشد چرا که رقم او از 50 میلیون یورو پایین تر نیست و برای مثال رئال نباید انتظار داشته باشد که این بازیکن را رایگان جذب کند. رئال یکی از 4 یا 5 باشگاهی است که قدرت جذب کاماوینگا را دارد ولی این تابستان بعید می دانم.»

بارنت در مورد امیدواری دادن به هوداران رئال گفت:« به خاطر شیوه رفتارشان با من و گرت بیل، دلیلی نمی بینم که بخواهم در این مورد به آنها حرفی بزنم و امیدواری خاصی بدهم.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  دورتموند قیمت ارلینگ هالند را تعیین کرد (عکس)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  توئیت کنایه‌ای پدیده سیتی در مورد امباپه (عکس)
  هالند نه؛ تمجید ویژه پپ از پدیده جدید دورتموند
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان