امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، از نتیجه دیدار برابر کادیز به عنوان اتفاقی دردناک یاد کرد.

واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا 1

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که به نظر می رسید بارسلونا امروز کار ساده ای مقابل کادیز در نوکمپ پیش‌رو داشته باشد و بتواند با کسب هر سه امتیاز فاصله خود را با اتلتیکو مادرید کاهش دهد اما گل دقایق پایانی حریف از روی نقطه پنالتی باعث شد نتیجه 1-1 شده و تیم رونالد کومان با یک توقف غیرمنتظره روبرو شده باشد.

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، پس از پایان بازی در واکنش به توقف غیرمنتظره مقابل کادیز گفت: " فکر می‌کنم که نتیجه دردناکی برای ما رقم خورد. این فرصت در اختیار ما قرار داشت که با توجه به نتایج رقم خورده فاصله را با اتلتیکو مادرید کمتر کنیم اما این موقعیت را از دست دادیم."

واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا 1

پیکه در ادامه گفت: "هرچه جلوتر برویم فرصت‌های ما کمتر خواهد شد. در حال حاضر فاصله بسیار زیادی وجود دارد اما هیچ چیز غیر ممکن نیست. ما در برابر کادیز عملکرد خوبی داشتیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما نهایتاً نتوانستیم به پیروزی برسیم. از دست دادن این سه امتیاز واقعا دشوار است. اگر پویایی و تحرک بیشتری داشته باشیم نتایج بهتری به دست خواهیم آورد. این یک ضربه سخت برای ما بود اما باید برای روز چهارشنبه و یک امتحان دیگر مقابل الچه آماده باشیم.

من کمی خسته هستم اما خوشحالم که زود برگشتم. ریکاوری به خوبی پیش رفته و کم کم احساسات خوبم را پیدا کرده‌ام. امیدوارم که بتوانم تا پایان فصل به تیم کمک کنم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  بازگشت بیرانوند و توقف آنتورپ
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان