امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6

(16-03-2021، 12:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 12:41)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sv.ghadim-music.ir/archive/m/mehrab/1398/Mehrab%20&%20Ershad%20-%20Ashegh.mp3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 185
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
(16-03-2021، 12:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 12:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوش دادم اینو قبلا...قشنگ بود

خیلی قشنگه

یادمه....با این اهنگه خودزنی کردم -_-
(16-03-2021، 13:02)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 12:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قشنگه

فک نمیکردم مهراب و ارشاد با هم خونده باشن
من و دوستم میخوایم گروه موسیقی بزنیم اسمشم بزاریم مهرشاد من مهرابیم اون ارشادی
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط Prometheus
(16-03-2021، 13:04)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 13:02)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی تا جایی ک میدونم مهراب و ارشاد یبار با هم دعوا هم افتاده بودن و داستان شده بود واسشون...
ناشناس
@لــــــــــⓘلی
باید بیام پ.خ :)
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(16-03-2021، 13:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 13:04)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی تا جایی ک میدونم مهراب و ارشاد  یبار با هم دعوا هم افتاده بودن و داستان شده بود واسشون...

خودمم میدونم اینو واسه همین این فکرو میکنم ولی این اهنگ چی پس هم صدای ارشاده هم مهراب
ناشناس بگو (;

آگهی
(16-03-2021، 13:08)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2021، 13:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی تا جایی ک میدونم مهراب و ارشاد  یبار با هم دعوا هم افتاده بودن و داستان شده بود واسشون...

خودمم میدونم اینو واسه همین این فکرو میکنم ولی این اهنگ چی پس هم صدای ارشاده هم مهراب
با مهراب بیشتر حال میکنم تا ارشاد
صدای ارشاد شبیه رضا پیشرو عه یجورایی
ناشناس
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(15-03-2021، 23:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 23:02)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تقصیر منهههههه -_____-
ارههههههه
گفتم میکشمت
دقیقا کوجاش -_-
منم باید اسلحمو دربیارم مث اینکه :v

(15-03-2021، 23:43)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگ بتونم و بشه :»
کلی کلاس ثبت نام کردم اگ اونا ایام عید
باز باشن نمیتونم

عید ک هیچ وقت باز نیست کلاسا :|
 سپاس شده توسط Emmɑ ، لــــــــــⓘلی
(16-03-2021، 13:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 23:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارههههههه
گفتم میکشمت
دقیقا کوجاش -_-
منم باید اسلحمو دربیارم مث اینکه :v
همه جاش با منم بحث نکن میزنمت._.
عه کجامومیزنی؟
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
kaffe2
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Emmɑ ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان