امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-Wᴇ Sʜᴀʟʟ Nᴇᴠᴇʀ Sᴜʀʀᴇɴᴅᴇʀ-

به نام پروردگار ما
ما بنده های خداوندی هستیم که ما را خلق کرد،نه کسی که دشمن اوست.ما در برابر دشمن خداوند نمیهراسیم و هیچگاه تسلیم نمیشویم.خداوند ما بسیار قدرتمندتر از هر چیز دیگر است.شیطان وجود ندارد.شیطان بسیار دروغ و بیهوده است.شیطان وجود ندارد و این ما انسان ها هستیم که او را خلق کردیم و بیهوده است.وقتی به عقیده های ما درباره شیطان و خداوند تجاوز میشود،ما باید دفاع کنیم و عقیده خودمان را نشان دهیم.در انتهای این تاپیک معلوم میشود که چه کسی اشتیاق تجاوز به عقیده کسی دیگری را دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-Wᴇ Sʜᴀʟʟ Nᴇᴠᴇʀ Sᴜʀʀᴇɴᴅᴇʀ- 1
ما تا آواخر عمر خود با وجود شیطان خواهیم جنگید و هیچوقت تسلیم نخواهیم شد.شما نمیدانید که چه کسانی در دنیای واقعی دوستان من هستند،من انسان هایی را دیدم که حتی از شیطان پرست های بیهوده هم بیشترند.کسانی که خدا دارند.ما آخوند نیستیم و به هیچ سخن بیهوده ای جواب نمیدهیم.ما مردم و خداوند را دوست داریم.کسی نیست که به تنهایی بتواند بگوید که من به عقیده دیگران تجاوز کرده ام.چون این مردم هستند و تا ابد خواهند بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این تاپیک را خطاب به هیچ کسی ننوشته ام فقط میخواستم نظر خودم را بیان کنم.در درگاه من عقیده های زیادی جلوه داده شد،طوری که به عقیده من تجاوز کند،و من هم عقیده ام را نوشتم.اما نه طوری که به کسی طعنه بزند.این بازی روزگار است.

خیلی از انسان های خیال دارند که نازی ها شیطان پرست بودند.اما نه.
نماد صلیب شکسته همان صلیب است اما یک جور دیگر.نازی ها کلیسا داشتند،با خدا بودند،به خداوند اعتقاد داشتند.
آنها برای مردمشان میمردند و در راه جنگ هیچوقت تسلیم نمیشدند.
اما متاسفانه بعضی از انسان ها از اینجور سخن ها برای کسب دوستی و یه جورایی follower استفاده میکنند.
معلوم است که به اصل قضیه توجه نکرده اند.فکر نکنید که فقط من هستم و خودم و کس دیگری همراه من نیست...
ما هیچوقت تسلیم نخواهیم شد،ما واقعی هستیم،نه تخیلی.این نشانه یک وحدت است و ما تا آخرین قطره خون میجنگیم.
در فیلم های و بازی ها و حتی تخیلات انسان،یک موجود شیطانی میتواند دل و روده انسان ها را در بیاورد و آنها را بکشد.
آیا این موجود بیهوده و بی فایده میتواند در برابر قدرت خداوند دوام بیاورد؟
we shall never surrender
Everything is Temporary(:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان