امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه 420

(13-04-2021، 9:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلام بروبچ-.-
چطورین جون دلا؟برقرارین ؟سرکیفین؟راستی میدونستین من همتونو میدوستم؟
با یکم مسخره بازی بنده چطورین؟D: فردا برم پس فردا برمیگردم-ـ-
راستی بچه ها بعد اینکه من تگ کردم همش تگ نکنید که بقیه دوستان ناراحت نشن.از همین الان من مادرشوهرشماهام باید به حرفای بنده توجه کنین.بله گفتم باید اگه حرفم گوش نمیکنید پسرمو ازتون میگیرم از مهریه ایناهم خبری نیست.
خیلی از بچه ها معتاد انجمنن نمونش من.اگ حداقل یکم یکوچولو اینقدررر دوسشون دارین اذیتشون نکنین و مثل روال قبل رفتار کنین تا خوشحال بشن(:
میخوام شخصیت قبل و الانتونو بگم.
از عموصابر شروع میکنیم.
@SABER
مدیر انجمن که نسبت به بقیه دوستان خیلی باادب وخوش برخورده.از صحبت باهاش لذت میبرین.ولی تازگیا اگ یچیز بی مفهوم و مسخره بگی سین میکنه جواب نمیده.از اقا صابر میخوام برگرده ب روال قبلD:
@"Mr. Alef.Shin"
اقاامیر ک ناظم رویایی همست.یک لحظه تصور کنین کل ناظمای مدرسه مثل آقاامیر بودن.پایه خوشتیپ خوش برخورد مهربون.اما الان متاسفانه حرف گوش نمیده-ـ-
@Волшебник
اقا وحید.یک شخص مهربون و دوست داشتنی شوخ جذاب قابل اعتماد!اینارو گفتم نری مزاحمش بشی ها-ـ-خودتونم دیدین من این اقارو ددی,بابا و.... صدا میزنم .اما الان خیلی کم حرف شده جواب پیامو دیر میده/:اگ تگش کردین جوابتونو داد من اسمم آرمی نیست-ـ-
@*VENUS*
بانوبهار*-*اگ بهتراز ایشون پیدا کردین ب منم معرفی کنین بکشمش.مادربزرگ بنده بسیار مهربون زیبارو ودوست داشتنی حتی اگ بدترین کارو باهاش کنی عصبانی نمیشه کاریت نداره.-.اما الان داره._.راستی بهار وقتی شوهرت دادن عکسشو به منم نشون بده اگ زشت باشه خودم خفش میکنمD:
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
عه ترلان^.^مومی بنده.خیلی خانوم و جذاب ماه مهربون ودوست داشتنی!بهاره ای بهاره دلم اروم ندارهD:مزاحم ایشونم بشین چشماتونو درمیارم-ـ-تازگیا هم برای من متصل به برق شده-ـ-ولی همون ترلان قبلهD:
@"*Aɴѕιl*"
بانوآناهید.من گفتم بانو اناهید ای خاننده عزیز شما باید بگی اقا رهام.زیاد حرف نمیزنه که ولی اون چند بار که حرف زده مهربون و خوش برخورد بود.جااذابـــــــ.شما هم همون شخصیت قبلی ژان.
@Medusa
بانو صنم نیکیی یا نیکی صنمیD:مهربون و جذاب چشم گربه ای"رنگ چشماش *-*"شما هم بنظرم همون شخصیت قبلی ^ ^
@ʟᴇɪᴛᴏ
عه این دختر چقدر برام آشناست*-*این دخترخیلی مهربون خیار جذاب خوشگل ماه و دوست داشتنی منه!اخلاق خیارش اینه هرچیو برمیداره پس نمیده نمیگه پ من قلبمو نیاز دارم-ـ-خواهری ژان قبلا توگ.آ جوابمو میداد اما الان نمیده-ـ-خلاصه ک دوست دارم خواهریD: Heart
@ραтяιcια
پتوی من.-.مهربون زیبا کیوت دوست داشتنی.همون پتوی قبله فقط تازگیا نمیاد.-.
@*Aɴѕel*
نایسسس ببین کیو تگیدم.ملیکا ژون.نخبه کلاس هشتم گیلانD:دختر زیبارو جذاب و مهربون.فقط تا وقتی نشناستت باهات برخورد خاصی نداره.جون میده با ملی دعوا کنی بمولا.تازگیا هم ک سپاس نمیده و ملیکای قبل نیست.-.ولی درهرصورت جذبه هاش مونده.راستی اگ نمیخواین توسط ملی به قتل برسین دست رو نقطه ضعفاش نزارین!افنر
@"نــــــــــⓐنسی"
فاطییییییییییی عررررررررررر وقتی تو ذهنم تصورش میکنم ناخودآگاه جر میخورم از خنده چون خیلی باحال زیبا دوست داشتی و مهربون وشوخه!همزاد منه کلا ولی خب ایشون بر عکس من احساساتیه کلا همه چیمون مثل همه من انگار اونم اون من!نسبت به قبل خیلی زود ناراحت میشه وگرنه همونه[;
@мσнα∂єѕєн
هههه صفح گده.اینم زیبا جذاب بیشعوره خیلی*-*از حرف زدن باهاش سودی نمیبرین بهتره نزدیکش نشین Telegh_01 گنگش بالاس Heart
@lady_tailor
وایی شقایق!خوشگل جذاب دوست داشتنی مهربون.همون شقایق قبله و رفته رفته خوشگل تر میشه^^
@ƁяιƖƖιαηт
بانو زهرا^^دختر دوست داشتنی و مهربون تنها تغیرش اینه مهربون تر و بامعرفت تر شده*.*
@♔Khalse♔
مبینا جان.مهربون و دوست داشتنی!ایشونم با جنبست خداروشکر هیچ تغییری هم نکرده^.^
@"☆coииoя☆"
اقا پرهام^^ربات و مهربون انجمنD:با شقایق رقابت میکنن هرکی بیشتر سپاس بده برندستD:تنها تغیرش اینه هرچی بزرگ ترمیشه بهترترترتر میشه(:
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
هعی آرش._.بمولا پیرم کردی تو بچه.آرش خان هم شوخ و خیار دوست داشتنیه.تنها تغریرشم اینه هرچی بزرگتر میشه بیشتر حرف گوش نمیده-ـ-
@"BTS.ARMY"
اقا آرمین هم مهربون و دوست داشتنیه**تغیرشم اینه ک حرف من گوش میده و پسر خوبی شده(:
@"Alien"
حسین بیگانه/:مهربون شوخ بیشعور^^تغیرش اینه اصلا محل نمیزاره ادمو-ـ-میزاره ولی عین قبل نیست.پیرم کردی تو بچه/:*-*
@"AVA_MADI*"
آواکوچولووو لوس نی نی مهربون و جذاب دوست داشتنی کیوت گوگولی.همون اوای قبله هیچ تغیری نکرده^^
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
ایشونم که شخصیت عجیب و چندمنظورست!متاسفانه ایشونم تغییرش اینه زیاد از استیکر استفاده میکنه و تو سپاس دادن خسیسه-ـ-

از کسایی هم که تگشون نکردم معذرت میخوام اینا افراد جلو چشمم بودن(:
بهم بر میخوره اگ شخصیت منم نگین-ـ-

مهربون عمته :/

ارمی...هرکی به من محل نزاره..منم بش محل نمیزارم
پیرزن -_-
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد || نسخه 420 - Prometheus - 13-04-2021، 9:37

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان