امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(16-04-2021، 17:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دوسم داشتن همیشه احوالمو میپرسیدن نه اینکه تا بگم تنهام بریزن سرم|(:
منو رامونا دوست داریم(:

واقعا؟(:
هق ی کلیپ دیدم دختره عطسه کرد گفت للخشید من ب دوستای فیک حساسیت دارم کلیپشو اگ تونستم میسازم میزارم(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(16-04-2021، 17:43)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز شروع شد

چی؟/=
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(16-04-2021، 17:43)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تو لبوی منیD:
شما وظیفتونو انجام میدی44

میشه لیمو باشم؟! من لیمو دوست دارم آخه D:
چاره ای ندارم دگ D;
منم لبو دوست دارمD:
نفر قبلیم چ حسوده
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(16-04-2021، 17:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:43)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لیمو باشم؟! من لیمو دوست دارم آخه D:
چاره ای ندارم دگ D;
منم لبو دوست دارمD:
نفر قبلیم چ حسوده

اما من لبو دوست ندارم ._.
کیو میگی؟
 سپاس شده توسط Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

(16-04-2021، 17:43)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز شروع شد

چی؟/=

ناله ها و قربون صدقه رفتن ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(16-04-2021، 17:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو رامونا دوست داریم(:

واقعا؟(:
هق ی کلیپ دیدم دختره عطسه کرد گفت للخشید من ب دوستای فیک حساسیت دارم کلیپشو اگ تونستم میسازم میزارم(:
ناراحت نباش عزیزم
انیجا یه عالمه ادم هست که دوست دارن
من رامونا ملیکا بهار ستین مهسا نیکی و.......
حتی جنس مخالفتم دوست داره مثل وحید حسین ناظمD:و.........
اینکه گاهی باهات حرف نمیزنن درک کن شاید کار مهمی دارن
افکار منفیو بزار کنار و مثبت باش ناامید نشو چون ما اینجا هستیم
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، _sehun_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(16-04-2021، 17:45)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟/=

تا کور شود هر آنکه نتواند دید D:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(16-04-2021، 17:45)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم لبو دوست دارمD:
نفر قبلیم چ حسوده

کیو میگی؟
ولی من عاشق لبوهستم-ـ-!
همیشه باید برام بخری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نویسنده بمولا من هیچوقت اسم اینارو یاد نمیگیرم
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، ѕααяeη ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(16-04-2021، 17:47)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:45)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین به نظرم تو فقط یه چیزی گفتی تا من دیگه چیزیت نگم ها این رسمش نیست
(16-04-2021، 17:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:45)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیو میگی؟
ولی من عاشق لبوهستم-ـ-!
همیشه باید برام بخری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نویسنده بمولا من هیچوقت اسم اینارو یاد نمیگیرم

الله اکبر:/
چشم ._.
عجب |=

(16-04-2021، 17:48)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 17:47)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین به نظرم تو فقط یه چیزی گفتی تا من دیگه چیزیت نگم ها این رسمش نیست

هاهاهاها حقته D:
 سپاس شده توسط Emmɑ ، THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان