امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

يه سوال

ميخوام يكيو سركار بزارم تو گرو سركار بزارم يا تو پي وي؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
آگهی
@"نــــــــــⓐنسی"
یه حلقه زرشکی اسممو روش نوشته میخام بیای دستم کنی نیای تو سرنوشتم 44
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، Волшебник ، _sehun_
(27-04-2021، 12:36)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این خاستگارت جدیه هااااا تا تورو نگیره اروم نمیگیگیره

جونن
خواهر هم داره؟!<:

من هستم ^^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:39)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره فکر کنم دوباره باید بنویسی
نوشتم.-.

(27-04-2021، 12:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به یک عدد با مرام جهت صحبت و چت نیازمندیم...

منننننننن منننننن
آبجی شقا چطوره ؟ حالش خوبه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی
نه هوا ابری و چرته -__-
خودت چخیر؟
اینجام هوا ابریه و من با چشمای تر دوباره بدون تو میرم سفر!
هیعچی
دلم میگه برو درس بخون
ولی همون دلم میگه ولش

جون چ شعری
هیی..
منم چ تفاهمی(:
میخوام آهنگ بزارم تو این هوای چرت گریه کنم(::::
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:36)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونن
خواهر هم داره؟!<:

من هستم ^^

نمیشه با خواهره ازدواج کرد؟!<:
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(27-04-2021، 12:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
یه حلقه زرشکی اسممو روش نوشته میخام بیای دستم کنی نیای تو سرنوشتم 44

جووون جووون
یو کن کال می الااغ (آهنگ ایرانی بلد نیستم p336 )
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق
@Волшебник
ما رو دور نندازین(":
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:41)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجام هوا ابریه و من با چشمای تر دوباره بدون تو میرم سفر!
هیعچی
دلم میگه برو درس بخون
ولی همون دلم میگه ولش

جون چ شعری
هیی..
منم چ تفاهمی(:
میخوام آهنگ بزارم تو این هوای چرت گریه کنم(::::
خداومیلی هیچوقت اونایی ک با عاهنگ گریه کردنو درک نکردم
فکرشو بکن یارو بگه عشقم چرا رفتی بعد من از اینور گریه کنم Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
مجنونم بی کم و کاست :")
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان