امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

گریه نکن خودتو سرزنش نکن این عمر تو نیست ک کوتاهِ
وی به گریه اش ادامه میدهد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، Medusa
آگهی
(27-04-2021، 12:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم ^^

نمیشه با خواهره ازدواج کرد؟!<:

خواهره متاسفانه ازدواجی نیست .-.
ولی میتونی به عنوان « زندگیش » تا اخر پیشش زندگی کنی ^^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:46)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:41)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبجی شقا چطوره ؟ حالش خوبه ؟

خوبم برار ت خوبی؟
اییی بد نیستم
راستی ازگیل بَرسیه؟
خاخر ازگیل ده ولاکان
من حلی خامبه حلییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عمه ندارم):::
عه چ جالب
لیموشو بدم هلوشو بدم؟

عمو بده خالشو بده داداششو بده )::::::::
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه با خواهره ازدواج کرد؟!<:

اادیافححقلخ۹ججم
هورا قبوله^^
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اادیافححقلخ۹ججم
هورا قبوله^^
پس‌ بیا بغلم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
آگهی
(27-04-2021، 12:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:43)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداومیلی هیچوقت اونایی ک با عاهنگ گریه کردنو درک نکردم
فکرشو بکن یارو بگه عشقم چرا رفتی بعد من از اینور گریه کنم Telegh_01

جررررر Telegh_01  ن بابا من آهنگ شکست عشقی ای گوش نمیدم
عاها خوبه پس Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اادیافححقلخ۹ججم
هورا قبوله^^
پس‌ بیا بغلم
اومدممممم
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(27-04-2021، 12:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جررررر Telegh_01  ن بابا من آهنگ شکست عشقی ای گوش نمیدم
عاها خوبه پس Telegh_01

آره بابا هنوز ب فاز چ* ناله نرسیدم
چند سالته؟
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 12:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 12:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیموشو بدم هلوشو بدم؟

عمو بده خالشو بده داداششو بده )::::::::
ظرر میکنی اخه نگرانتم
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان