امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵

(02-05-2021، 14:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 13:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان دارم شب -_-

این چند روز پشت سرهم امتحان داشتم...جر خوردم دیگه
بخون بخون مرد میشی

(02-05-2021، 13:56)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عباس بوعذار
ای دردِ عباس بوعذار ..گوشم سرویس شد از بس شنیدم اسمشو
[/quote]

@عباس بوعذار
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
(02-05-2021، 14:03)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 14:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صد در صد
تازه تو کارای خونه هم به مامانم کمک میکنم D:

گرفتن تسبیح از نامحرم حرامه ستون v:

عه ، پ بیا اتاق منم جمع کن خدا خیرت بده ._.*

مسیرو ول کن ، هدف نهاییُ بچسب
البته اینجا منظور از هدف ، هدف الهیه D:::

اتاقت سگ داره میترسم Telegh_01

بله بله در اینکه مسیر هدف تقرب ب خدای عزوجل هست هیچ شکی نیست xD
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
(02-05-2021، 14:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 14:01)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| استغفرالله

اجماعا صلوات

حالا اگه خواستی فنت بشیم ..شرایطو بگو ... ببینم چی بمون میرسه v:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
(02-05-2021، 13:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 13:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون v:

شاید زمانی از من چیزی بت برسه ، ولی از وحید هیچی درنمیاد از من گفتن v:

v:

مثلا چی از تو به من میرسه؟ :^

(02-05-2021، 13:55)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گشنمه

هیچوقت تو جمعی که پسر توشه نگو گشنمه ^^ باشه عمویی؟ من صلاحتو میخوام :/

من هرچی بگم ب انحرافات کشیده میشده
خا ب من چ منحرفین/:
گشنمه خب/:
Telegh_01Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus
(02-05-2021، 14:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 13:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

v:

مثلا چی از تو به من میرسه؟ :^

هیچوقت تو جمعی که پسر توشه نگو گشنمه ^^ باشه عمویی؟ من صلاحتو میخوام :/

من هرچی بگم ب انحرافات کشیده میشده
خا ب من چ منحرفین/:
گشنمه خب/:
Telegh_01Telegh_01

به اشپزخانه مراجعه کنید
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
کردم._.
(((:

•ناشناس•
آگهی
(02-05-2021، 14:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 14:03)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ، پ بیا اتاق منم جمع کن خدا خیرت بده ._.*

مسیرو ول کن ، هدف نهاییُ بچسب
البته اینجا منظور از هدف ، هدف الهیه D:::

اتاقت سگ داره میترسم  Telegh_01

بله بله در اینکه مسیر هدف تقرب ب خدای عزوجل هست هیچ شکی نیست xD

جون Telegh_01

بچه باهوشی هستی خوشم اومد D:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(02-05-2021، 6:43)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا همش تنهام؟

(02-05-2021، 3:43)Setayesh.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یسس قبلا بودم

مهسا رو میشناسی؟
ستین رو چی؟

(01-05-2021، 17:36)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند ساعت فک کردی تا این جمله به ذهنت رسید پهلوون؟:|

چشمم فانوس دریایی معلوم نیس دختره بیچاره رو کجاها تصور میکنی
کی گفته؟من فقط دلیلی نمیبینم با به یاد سپردن گذشته جلوی پیشرفت حال و سرنوشت طلایی آیندمو بگیرم بعله ۰-۰
خو ببین از لذت های دنیایی با اینکارات محرومی زحمت بکش یه سرچ بزن دو تا مانگا خوب بخون از توهم زدنم در میای
خو پس همون باید تخریبت کنم مستر پابجی خوری در لباس اوتاکو با رویی شیطانی=.//
اندازه سرعت برق خونتون
تو خونمون تصورش میکنم :/
من گفتم ،ولی به یاد نسپردن مطالب مضارع جلوی پیشرفتتو میگیره :/
حسش نیس
نمیتوانی
من خیلیییییی وقت پیش عضو بودم ، حتی اگه میشناختمم الان یادم نمیاد
Telegh_30
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
باهام قهرهcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
(((:

•ناشناس•
(02-05-2021، 14:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2021، 14:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجماعا صلوات

حالا اگه خواستی فنت بشیم ..شرایطو بگو ... ببینم چی بمون میرسه v:

چی میخوای؟ v:
حالا انگار فن اونه چیزیم بش رسیده ها داره اع من باج میگیره (مثلا منم خبر ندارم v: )

(02-05-2021، 14:09)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کردم._.

چیو ؟ کیو ؟ کجا ؟ ._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان