امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴31

(17-05-2021، 16:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:24)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین هن بابا اوتور
یو سن الله گوی ._.

یوخ دا گویما :///
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Emmɑ ، ѕααяeη
آگهی
@*Aɴѕel*
نه بابا فقط همین (:
رومونو زمین ننداز مشتی
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel*
(17-05-2021، 16:26)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یو سن الله گوی ._.

یوخ دا گویما :///
جهنم شو (._________.)
تیکه کلام بابات چیه؟.-.
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
(17-05-2021، 16:25)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:23)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سلام به روی ماه گوگولیت (:
یه اطلاعی بده مسلمون غافلگیر کردی

اوه عذر میخوام
دفعه ی بعد حتما خبر میدم D;

دشمنت دادا این حرفارو نداریم (:
یه تغییر کوچیک تو قوانین گ ا بگم نظرتو بگو
@سهَ‌ند

منباب رپلای قبلت
من خودم درونگرام
و واقعا کم صحبت و کم ابراز میکنم چیزیو
@"نــــــــــⓐنسی"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.bartaryna.ir/music/1398/12/Black%20Cats%20Jooneh%20Khodet.mp3

جرررررررر
(17-05-2021، 16:50)S♢LΛR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:39)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی یدونهِ ی بابا
نــــایــــــــــس

یا تک دختر خانواده که اخری هستی نه؟
اگه اخری بودم میشدم ته تغاریِ بابا نایسس
تکمD:
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(17-05-2021، 16:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند

منباب رپلای قبلت
من خودم درونگرام

من یه درونگرا میشناسم زیاد حرف میزنه
ناشناس
(17-05-2021، 16:55)S♢LΛR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:54)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابااااا حواسم نبود کاش زودتر میگفتی انقد زور نمیزدم Telegh_59 Telegh_01

جدی جدی؟پارمممممم

زور زدییی

ن خب فرضو بر این گرفتم ک کسی نمیدونه اسمم چیه Big Grin
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط LUGAN
(17-05-2021، 17:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2021، 16:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند

منباب رپلای قبلت
من خودم درونگرام

من یه درونگرا میشناسم زیاد حرف میزنه

شاید تعریف درستی از درونگرایی نداری
@ÆMÆշЇÑζ

مرسی ت خوبی^^
اتفاقا من ادم به شدت دروگراییم ولی بی انصافیه وقتی چیزی به نظرته خوب و عالیه واکنش نشون ندی
بغض قلم تکسته ساده اس ولی پشت این چیزب فراتر از تکسته
خداروشکر ک خوشحال شدی:>
واقعیتش وقت نکردم همه رو بخونم وگوش کنم اول رفتم یه سرچ ریز زدم ببینم فلسفه این بحث چیه چندتا هم گوش کردم جات خالی کلی فیض بردم×_×
حتما اگ تکست مرتبط پیدا کردم میزارم *_*
دست ترلانم درد نکنه دیدم پستاشو♡

خواهش میکنم:>
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان