امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴32

(21-05-2021، 20:09)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2021، 20:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ شانسی ندارم
از همین الان به نفع تو کنار میکشم ._.
ناامید نباششششش خانممممم

من هی درگیره پ.خ ها میشم
وقتی برمیگردم میبینم دو صفحه رفتین جلو -__-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
صنمممممم
بهاررررررر
آماده باشیننننن

(21-05-2021، 20:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2021، 20:09)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناامید نباششششش خانممممم

من هی درگیره پ.خ ها میشم
وقتی برمیگردم میبینم دو صفحه رفتین جلو -__-
پنج دقیقه جواب ندهه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
(21-05-2021، 20:01)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2021، 20:00)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بیاپ.خ یکم کل کل کنیم

حله25r30Telegh_01

توام ازخدات بودا:relegh_01:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(21-05-2021، 20:02)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راس میگه آرش
بهترین رفیق دنیای مهسا

چاپلوسم عمتانه
فدات شم من ♡

(21-05-2021، 20:05)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2021، 20:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اتفاقا ، کسایی که مدت زیادی با من در ارتباط بودن میدونن من جنسیت واسم مهم نیست. الانم دوست های زیادی دارم که جنسیتشون پسره ، چون هیچ فرقی برام ندارن واقعا که دختر باشه یا پسر ، ملاک من اینا نیست
اونم داستانای خودشو داشته.

اوهوم من کلا خودمم نسبت به ملیکا اینطور فکر میکردم ولی کم کم باهاش دوست شدم دیدم نه واقعا بچه جالبیه... اتفاقا ما نه ما بچه های فامیلمون اکیپیم 5 تا پسر 5 تا دختر از همه بیشتر با دخترا گرمم._.البته 3 تا از پسرا فامیلای دورن
اره همه دعوا داشتن باهاش=|

اوهوم
بیخیال حالا D:
خودت چطوری؟

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297109

بریم بعدی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان