امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴32

(19-05-2021، 18:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارههههه

میبینیش چقدر باهوشهههههه lolllll

مسخره کردی؟ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
آگهی
(19-05-2021، 18:44)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژوووووووووووووون ژوووووووووووووووووون ژوووووووووووووووووووووووون ژوووووووووووووووووووووووووووووون ژوووووووووووووووووووووووووووووووووووون زوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون دلم واست تنگ شده از طرف یه عشق قدیمی که تو همین فلش بوده و دوستت داشته ....

کی ای؟!

چه غلطااااا چه گ*ا .__.

به قول یه بنده خدایی با دندونام ژرش میدم :۷

(19-05-2021، 18:46)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینیش چقدر باهوشهههههه lolllll

مسخره کردی؟ ._.

نه به قران ._.
واقعا هوش و خلاقیت داشتی

http://harfeto.timefriend.net/16214367582269
هر کی ننویسه ایشالا سهند بره تو خوابشششش
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(19-05-2021، 18:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:42)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

كروناعه كه....
چي كار كنيم حالا؟ Telegh_01

ماسک بزن
از طریق سطوح هم که منتقل نمیشه :۷

چـــــــــــشم
آمـــــــــــــــــــدممممممممممTelegh_35
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
https://rubika.ir/joing/BDBHCCAC0DNRBJXXPCCFHZDYTMJXLOOZ
بیاین دیگه):
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Волшебник ، شـــقآیــق ، shghyegh
(19-05-2021، 18:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه به قران ._.
واقعا هوش و خلاقیت داشتی
بزن به تخته
من برم اسفند دود کنم-.-
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Волшебник ، *VENUS* ، شـــقآیــق
(19-05-2021، 18:49)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاین دیگه):

اونجا تگم کرده بودی
فعلا روبیکا ندارم وقتشو ندارم
:}
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
آگهی
باحال و در عین حال با وقار از اونایی که بت فحش میده ولی نمیتونی بش فحش بدی (خودم خفت میکنم )

حشینهv:

(19-05-2021، 18:51)Iam_ROYA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:49)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاین دیگه):

اونجا تگم کرده بودی
تگت کردم الان
یا
چاقو گرفتم زیر گردنت
^^؟
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Волшебник ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، *VENUS* ، شـــقآیــق
سهندددددد
چرا هیچ فحشی اضافه نشده
۵ تا ارسال جدید اومده که همشون نسبتا خوبن ._.

مطمئنی جواب دادی ؟ @سهَ‌ند

(19-05-2021، 18:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه به قران ._.
واقعا هوش و خلاقیت داشتی
بزن به تخته
من برم اسفند دود کنم-.-

من پسر خودمو چشم نمیزنم .__.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Emmɑ ، شـــقآیــق ، shghyegh
(19-05-2021، 18:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

https://uupload.ir/view/record_2021_05_19_08_50_50_456_yvvy.mp4/

با توجه ب پاسخ قبلی:|
یاد بگیر ب دردت میخوره ی جاهایی

(19-05-2021، 18:51)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باحال و در عین حال با وقار از اونایی که بت فحش میده ولی نمیتونی بش فحش بدی (خودم خفت میکنم )

حشینهv:

(19-05-2021، 18:51)Iam_ROYA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجا تگم کرده بودی
تگت کردم الان
یا
چاقو گرفتم زیر گردنت
^^؟
چاقو بود فک کنم ^^
جدی حرف زدم ^^
حواسم نبود
:}
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(19-05-2021، 18:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-05-2021، 18:50)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزن به تخته
من برم اسفند دود کنم-.-

من پسر خودمو چشم نمیزنم .__.

بزنی هم چشمت شور نیست D:::
حسودای دورمونو میگم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان