امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه ۴۳4

ولی با این رد صلاحیت ها الان روحانی فلکه آب گازمونم میبنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، Emmɑ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، آمین
آگهی
(25-05-2021، 15:15)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2021، 11:18)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۵۲۵-۱۳۰۰۱۸-Sunista.jpg
:v

چ ناااازی 48

مرسی عزیزم^^♡
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
@"Iam_ROYA" من نگفتم دنبال پولن
ولی پول خیلی لازمه
در مورد خودم صحبت می‌کردم 
من از جهتای دیگه اوکی هستم واسه همین میگم اگه پولدار باشم راحت تر مثبت  میدنDDD=
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(25-05-2021، 16:11)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی پول خیلی لازمه
من از جهتای دیگه اوکی هستم واسه همین میگم اگه پولدار باشم راحت تر مثبت  میدنDDD=

یه راهکار مخفی بهت میدم.
برو دنبال دختر پولدار!
خوشتیپ که هستی اگه اخلاقتم خوب باشه راحت بهت دختر میدن.
البته بستگی داره دخترشون تک دختر باشه یا چند تا خواهر و برادر داشته باشه . اگه تک باشه کارت راحت تره
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
@*VENUS*
قلب من کووو)::
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-05-2021، 16:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2021، 16:11)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی پول خیلی لازمه

یه راهکار مخفی بهت میدم.
برو دنبال دختر پولدار!
البته بستگی داره دخترشون تک دختر باشه یا چند تا خواهر و برادر داشته باشه . اگه تک باشه کارت راحت تره

من اگه کسیو دوس نداشته باشم رغبت نمیکنم باهاش دو کلمه حرف بزنم/=
کلا تو روابطم سیاست بازی درنمیارم
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
آگهی
(25-05-2021، 17:24)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2021، 16:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه راهکار مخفی بهت میدم.
برو دنبال دختر پولدار!

من اگه کسیو دوس نداشته باشم رغبت نمیکنم باهاش دو کلمه حرف بزنم/=
کلا تو روابطم سیاست بازی درنمیارم
پس برو کار کن مگو چیست کار.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(25-05-2021، 15:52)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی با این رد صلاحیت ها الان روحانی فلکه آب گازمونم میبنده

با قطعی نامنظم برق  اینام می بنده به ظریف بدبخت هم رحم نکرده تو دیدار خارجی برق رفته!!!!

شاید زبون حال فریدون اینه 
گرمتوووونه؟!
ناراحتید برق رفتهههه؟!!!!
کاسبان تحریم ، از رفتن برق ناراحتید؟!!!!
می‌خواهید برق برگردانید؟!
#برق بر نمی‌گردد!!!!!

بعد از ظهرا پارک خطرناکه#-#
والا!!!!
 سپاس شده توسط Mohlek ، •ДmịrHoSsiŋ•
حاجی
هشت سال
ینی از ۱۲ سالگی تا ۲۰
ینی از ۲۲ تا ۳۰ سالگی
ینی از ۳۲ تا ۴۰ سالگی
ناموصا هشت سال که تو هر سنی باشی خیلی تاثیر گزاره
بعد هشت سال ریدن به اقتصادمون...
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(25-05-2021، 17:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی
هشت سال
ینی از ۱۲ سالگی تا ۲۰
ینی از ۲۲ تا ۳۰ سالگی
ینی از ۳۲ تا ۴۰ سالگی
ناموصا هشت سال که تو هر سنی باشی خیلی تاثیر گزاره
بعد هشت سال ریدن به اقتصادمون...

این نتیجه سی و چند ساله
 سپاس شده توسط Medusa ، Mohlek ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان