امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیا اربعین کربلا مشرف شدید؟

بسم اللہ الرحمن الرحیم
بندہ کلا یبار مشرف شدم. خداییش اگہ ی چیز بخوام بگم اونم اینہ این سفر خیلی سختہ ولی خیلی حال میدہ سخت ترین چیز این سفر از نظر من دستشویی ھای بین راھہ برید خدا رو شکر کنید بچہ شیعہ و ایرانی ھستید چای میدن اصلا عین تریاک میمونہ لامصب اینقدر سیاہ و غلیظ و شیرین ھستش اونایی ک رفتید میشہ ی خاطرہ بگید داغمون تازہ شہ
ان شاءاللہ امسال وعدہ ما باب القبلہ دم ضریح حضرت حبیب ابن مظاھر (ع)
التماس دعا
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק
آگهی
با سلام
کلی چیزای قشنگ تجربه شد
بخام بگم چند صفحه از این تایپک رو اشغال میکنه ^^
نمیدونم از چی بگم از کجا شروع کنم
از ب شدت مهمان نوازی عراقیا بگم؟ [خیلی وقت میخاد ]
یا از حرم حضرت ابولفضل بگم ک تا بری داخل هزار تا علامت سوال رو سرت کاشته میشن ؟ [اینایی ک رفتن میدونن دارم از چی میگم ]
یا از مترجم شدن و واسطه بین عراقی ها و ایرانی ها ^^ [خدایی حال داد بعضی اوقات از عمد اشتباه ترجمه میکردم  ]
از راحتی قلبی و روحی ک تو حرم امام علی حس کردم بگم؟
یا از امام حسین و اشتیاق میلیاد ها ادم برا رسیدن ب ضریح؟
یا از بین الحرمین^^ ؟
یا از بازار کربلا و شلوغ بودنش؟
یا از تسبیح های مروارید معروف اونجا؟
یا از احساس ذوق زیاد و گشتن بی هدف تو بازار و خیابون ها هزاران بار راه رو گم کردن؟
یا از شیرینی های ب شدت شیرین^^
یا از اون رستوران بزرگ نزدیک ب بین الحرمین ک اکثر اوقات اونجا بودم؟
یا از این احساس اینکه اگ یک بار بری حس میکنی اگ هر سال نری  حالت روحیت خیلی بد میشه؟
واقعا از چی بگم ؟
از اینکه برگشتن و دل کندن سخت بود؟
یا از اشکای با شوق تو بین الحرمین؟
اخ گفتم بین الحرمین ،دلم هوای اونجا رو کرد :}
یا از دو کف حضرت عباس ،ک چرا اینقدر از هم دورن ،میشه راحت ب یکی رسید ولی دومی سخته رسیدنش ،منطقش دور افتادس ،^^ولی رفتم
...
خیلی زیاده خیلی ،حس من تو چند خط نمیگنجه
برای تمام مسلمون ها ارزوی این حس رو دارم  :]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، моои
یه بار تو بازار العلقومی کربلا بودم
چشمام دنبال هدفی بود ک یه مدته تو ظهنمه
حالا عادتا از زیور الات خوشم نمیاد ولی از ی دستبند مرواریدی خوشم اومده بود و میدونستم فقط تو این بازاردرست میشه
کلی گشتم ،بلخره پیدا شد با کلی زحمت پیدا شد
وقتی خریدمش ازبس گشته بودم بازارو راهو گم کردم
ادم مسلطیم ولی دو ساعت دنبال راه ک بودم ی دلهره افتاد ب جونم
دنبال راه بودمو هواسم نبود ک این همه مدت من وقتی دلهره داشتم ،داشتم با دستبندبازی میکردم وقتی ب خودم اومدم ک نصفش تو دستم بود و نصف دیگش داشت زیر پاها لگد مال میشد گ*و*ر*بابای راه، دستبندددددم،خدایی ناراحت شدم چون میدونستم قراره فردا برگردم و این اقاهه گفت تا یه هفته دیگ از این دستبند ها اینجا درست نمیشه باید برم ی جا دیگه ک اون خیلی دوره
هیچی دیگ با ربع رستبند دلخواهم برگشتم ایران :/
ولی بجاش ی تسبیح با همون طرح دستبند گرفتم :}
ولی اون خیلی هنری و قشنگ بود :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(30-05-2021، 22:31)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا عادتا از زیور الات خوشم نمیاد ولی از ی دستبند مرواریدی خوشم اومده بود و میدونستم فقط تو این بازاردرست میشه
دنبال راه بودمو هواسم نبود ک این همه مدت من وقتی دلهره داشتم ،داشتم با دستبندبازی میکردم وقتی ب خودم اومدم ک نصفش تو دستم بود و نصف دیگش داشت زیر پاها لگد مال میشد گ*و*ر*بابای راه، دستبندددددم،خدایی ناراحت شدم چون میدونستم قراره فردا برگردم و این اقاهه گفت تا یه هفته دیگ از این دستبند ها اینجا درست نمیشه باید برم ی جا دیگه ک اون خیلی دوره
هیچی دیگ با ربع رستبند دلخواهم برگشتم ایران :/

مرسی خیلی زیبا بود ببخشید داداش من متوجہ نشدم یعنی دستبند افتاد زیر پات؟ ھمچنین چجوری راھو پیدا کردی؟
پاسخ
(31-05-2021، 4:10)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2021، 22:31)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنبال راه  بودمو هواسم نبود ک این همه مدت من وقتی دلهره داشتم ،داشتم با دستبندبازی میکردم وقتی ب خودم اومدم ک نصفش تو دستم بود و نصف دیگش داشت زیر پاها لگد مال میشد گ*و*ر*بابای راه، دستبندددددم،خدایی ناراحت شدم چون میدونستم  قراره فردا برگردم و این اقاهه گفت تا یه هفته دیگ از این دستبند ها اینجا درست نمیشه باید برم ی جا دیگه ک اون خیلی دوره
هیچی دیگ با ربع رستبند  دلخواهم برگشتم ایران :/

مرسی خیلی زیبا بود ببخشید داداش من متوجہ نشدم یعنی دستبند افتاد زیر پات؟ ھمچنین چجوری راھو پیدا کردی؟

اولا ک من دخترم
بعد با کلی تماس و یاد اوری راه پیدا شد
وقتی راه پیدا نشد و ب فکر رفتم ک از کحا اومدم چجوری راه پیدا نمیشه حواسم نبود با دستبند بازی میکردم و قطع شد و هزار تیکه شد که بیشتر از نصفش رفته بود زیر پاها و فقط یکمش مونده بود تو دستم ک با همون برگشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(31-05-2021، 8:58)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2021، 4:10)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا ک من دخترم
وقتی راه پیدا نشد و ب فکر رفتم ک از کحا اومدم چجوری راه پیدا نمیشه حواسم نبود با دستبند بازی میکردم و قطع شد و هزار تیکه شد که بیشتر از نصفش رفته بود زیر پاها و فقط یکمش مونده بود تو دستم ک با همون برگشتم

ببخشید دیدم پروفایلت پسرونس حالیم نشد تو دختری شرمندہ :/
بعد تو پول تماس رومینگ دادی؟ پس شما فکر کنم از اون پولدارا باشی
پاسخ
آگهی
(31-05-2021، 9:19)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2021، 8:58)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا ک من دخترم

خواهش میکنم مشکلی نیست ولی پروفایل دختره پسر نی
لازم بود ،هر چی ممکن بود بشه
اونجورایی ک فک میکنی نیست ولی خب بدم نیست حداقل هرچی دوست داشتیم فراهم بود
خب شما هم به اشتراک بزارین :]
مثلا تایپک شماس
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(31-05-2021، 9:38)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2021، 9:19)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم مشکلی نیست ولی پروفایل دختره پسر نی
لازم بود ،هر چی ممکن بود بشه
اونجورایی ک فک میکنی نیست ولی خب بدم نیست حداقل هرچی دوست داشتیم فراهم بود
خب شما هم به اشتراک بزارین :]
مثلا تایپک شماس

پروفایلت کجاش دخترونس؟ اما بگذریم چند بار مشرف شدین شما؟
پاسخ
منتقل شد
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(31-05-2021، 9:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتقل شد

بر ثانی لعنت آخہ واسہ چی؟ جای درستی بود دیگہ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان