امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بيوگرافي اينا(inna)+عكس

اطلاعات هنرمند

نام اصلی النا الکساندرا آپوستولیانو

زادروز ۱۶ اکتبر ۱۹۸۶(۱۹۸۶-10-۱۶) ‏(۲۵ سال)
منگلیا

اهل کشور رومانیایی

سبک‌ها دنس

کار(ها) خواننده

مدت کار ۲۰۰۸ تا کنون

ناشر(ها) اولترا رکوردز

النا الکساندرا آپوستولیانو (به رومانیایی: Elena Alexandra Apostoleanu) (زادهٔ ۱۶ اکتبر ۱۹۸۶ منگلیا، رومانی) که با نام هنری اینا (Inna) شناخته می‌شود، خوانندهٔ رومانیایی است.

در مراسم جوایز ام‌تی‌وی رومانی ۲۰۰۹ که در کرایووا برگزار شد، او با دریافت چهار جایزهٔ «بهترین دنس»، «بهترین تازه‌وارد»، «بهترین نمایش»، و «بهترین مرزشکن» موفق‌ترین خوانندهٔ مراسم شناخته شد.

زندگی نامه

النا الکساندرا آپوستولیانو (Elena Alexandra Apostoleanu) با اسم هنری اینا یا Inna در 16 اکتبر سال 1986 در منگلیا رومانی به دنیا اومد. در بچگی پدر بزرگش النا رو اینا صدا میکرد پس او هم تصمیم گرفت که اسمش رو اینا بذارد.او با دیپلم اقتصاد از دبیرستان فارق التحصیل و در رشته علوم اجتماعی در یکی از دانشگاه های رومانی درس میخونه.او در سال 2007 وارد صنعت موسیقی میشه و 2 آهنگ برای یوروویژن سال 2008 برای رومانی میسازه که هیچ کدومشون انتخاب نمیشن.
در سال 2008 اولین آهنگ سینگل خودش رو به اسم Hot میده بیرون که خیلی زود شماره 5 در فهرست Top List رومانی میشه و همچنین در کل جهان موفقیت پیدا میکنه.دومین سینگلش Love نام داشت که در سال 2009 بیرون اومد و مثل آهنگ قبلی معروف شد.آهنگ Deja vu هم در کشورهایی مثل روسیه و مجارستان و ... خیلی موفق شد.
بعد از بیرون دادن آهنگ های سینگلش آلبوم Hot رو در سال 2009 بیرون داد.
در همون سال جایزه بهترین اکت رومانیانی رو از مراسم MTV Music Awards گرفت.

بعد از این موفقیت ها اینا برای کریسمس یه آهنگ به اسم I Need You For Christmas منتشر کرد که باز هم یه موفقیت دیگه برای اینا در رومانی بود.در آخر سال او به عنوان موفقترین خواننده زن رومانی از طرف استعدادهای جوان رومانی انتخاب می شه.

در ابتدای سال 2010 آهنگ Hot اینا به یه موفقیت بزرگ در بیلبورد موزیک آمریکا دست یافت و رقابت تنگاتنگی با آهنگ Tik Tok از کشا(Ke$ha) داشت.

او در سال 2010 آهنگ "10 minute" رو ساخت و ویدیو اون رو در لندن ضبط کرد.او دوباره در همون سال آهنگ Sun is up رو ضبط کرد که موفقیت های دیگه ای براش داشت.
برای دومین بار اینا در MTV Music Awards جایزه بهترین خواننده رومانیانی رو گرفت و در بخش بهترین خواننده اروپایی هم نامزد شد.

او در اکتبر سال 2011 آلبوم I Am the Club Rocker رو بیرون داد.در همون سال اینا اولین تور جهانی رسمی اش رو شروع کرد که هنوزم ادامه داره.دو آهنگ دیگه از این آلبوم نیز به صورت سینگل منتشر شدن، Un Momento و Endless.

اینا در طول فعالیتش موفقیت های زیادی در کشورهایی مثل روسیه،اسپانیا،فرانسه،انگل یس،آمریکا و ... کسب کرده و جوایز زیادی گرفته،به طوریکه موفقترین خواننده رومانیانی تا به امروز شناخته میشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1

روي عكس براي بزرگنمايي كليك كنيد
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، First Star ، Aesthetic ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، ♠♥♦یاسمن☻☻ ، رکسانا 90 ، dj erfan ، شراره1 ، خوش تیپ انجمن ، روزان ، shawkila ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Apathetic ، amir mohammad13 ، هرمیون ، saba75 ، ...آریا... ، Lisa ، tanha456 ، سایه 72 ، LOVE KING ، Shawty Girl ، ღSηow Princessღ ، ana16
آگهی
من عاااااااااااااشق inna جووووووووووووووووونم به نظرم بهترینه
هروقت به اهنگ هایش گوش میدم انرژی میگیریم
به  خصوص عاشق اهنگ های wow,more than freinds , hot , love , amazing , in your eye
هستم ولی تمام اهنگ هایش را دوست دارمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
من عاااااااااااااشق inna جووووووووووووووووونم به نظرم بهترینه
هروقت به اهنگ هایش گوش میدم انرژی میگیریم
به  خصوص عاشق اهنگ های wow,more than freinds , hot , love , amazing , in your eye
هستم ولی تمام اهنگ هایش را دوست دارمبيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1بيوگرافي اينا(inna)+عكس 1

عزیزم جوگیر نشو...TongueTongueTongueTongue

من باران را دوست دارم چون بر سر همه یکسان می بارد:494::494::494:
پاسخ
(21-03-2014، 22:22)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا دوست دختر سابقم بود حتما میخواین بدونین چرا ولش کردم,ولش کردم چون یه مدت بود با یاندل خیلی میگشت,البته بگما خیلی التماسم میکرد که ولش نکنم ولی من پای حرفم ایستادمو ولش کردم اگر هم باور نمیکنید از خودش بپرسینBig Grin

ببین چاخان میخای بری یه جوری برو که باورمون شه
مثلا از نزدیک دیدمش
گرفتی آماتور جان؟Dodgy
سپاسو بدی ضرر نکردی هااااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا اینجا تا یه نظری هم بدی بهش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان