امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی

بعضی از بچه های ایرانی فن کلاپ جونگ مین تو ***** براش نامه نوشته بودند...

و جونگ مین هم جواب داده ... خیلی باحالی داداش!
متن انگلیسیش...

I must say that I love you my all fans ... I was shocked .... I'm very glad that many-sided in Iran

I read the letters ... should be very beautiful .I think I should be very nice ... I really was shocked ...

Were so beautiful that I was crying from the joy...It's my pleasure ... I'm very glad that my country supports Iran

I can not remember names but I remember that so few left ... negin...yalda...eli.f..ariyan..and all of you.. thank K K K K

Support to all of you ... I hope I will always support you

. so much support from my ... Merry Christmas ..saranghaeyo...gomaewo...

ترجمه ی فارسیش...

من باید بگم که همه ی فن ها مو دوست دارم(ای جانم به فدات) .من واقعا شوکه شدم. من خیلی خوشحالم که اینقدر طرفدار توی ایرانم دارم. من همه ی نامه هایتان را خواندم و باید بگم که خیلی قشنگ و خوب بود. من واقعا در شوک هستم... اینقدر قشنگ بودن که باعث شد من گریه کنم... من واقعا خوشحالم از اینکه در ایران من را ساپورت میکنید...(به زبونه خودمون ایرانو عشقه همراهه طرفدارا..)من دقیقا اسما رو یادم نمیاد ولی بعضیهایی که یادمه رو میگم...نگین...یلدا...الی...آرین...وهمه ی شما ها...ممنونم...(خنده ی معروف جونگ مین)ک ک ک ک
امیدوارم همیشه من را ساپورت کنید و...بنابراین بازم منو ساپورت کنید...کریسمس مبارک...عاشقتونم...ممنونم
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط BaDbAkHt ، mgشبنم ، zahra! ، gisoo.6 ، S H A Y A N ، L.A.78 ، parmida.a ، هرمیون گرینجر ، ღSηow Princessღ ، SABER ، pink devil ، سورنا فاول ، *pariya ، キム尺刀ム乙 ، Mason ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، mahlajoon ، ko*minam ، -Edgar ، ramin joojoo ، *الی* ، لاله من ، دلبر شیطون ، آرامش ، šhεïdα ، Brooklyn Baby ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، "K!nd~G!Яl" ، small rose ، TurK WolF ، Ѧℳℐℝ ، fate min ، مبینافرزین ، لی مین هو3 ، گل سا2 ، ***sooper star*** ، یه دختر ، [ niki ] ، RTEMIS@ ، ×●SomeOne●× ، bahar2 ، Aesthetic ، ✓SHINE AGAIN✓ ، روناك عاشق ، دخمل کره ای ، shayruan ، saba501 ، Wєιяɗ ، فرانه ، чернаяЛуна ، زینب رهبر ، ~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، مانیان ، ѕтяong
آگهی
عکــس کاش بودAngel
سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جستوجو کنید.
به پیام های خصوصی در این باره پاسخ نخواهم داد.
به جای خوب ، ممنون ، خوشم اومد از واژه سپاس استفاده نمایید.
در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربر،اخطار داده میشود...

(با سپاس مدیریت تصاویر دیدنی)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.picofile.com/file/7784532361/boy.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط BaDbAkHt ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
نازنین چرا با احاسات من بازی میکنی؟!Sad
الان بازم گریَم میگیره ..
نوشته عاشقتونم!Sadcry girl
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mason
عزيزم داداش گلم چقدرتومهربونيHeartHeartHeartHeartcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی 1
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی 1
پاسخ
vaaaaaaaaay asheghesham damesh jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
پاسخ
Bazam b in Joong min too kole donya hichki fanhaye Iranish ro Adam hesab nemikone engar na engar baba inja ham taraf koli tarafdar dare k shab o rooz behesh fek mikone!!!
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
آگهی
(11-08-2013، 23:45)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bazam b in Joong min too kole donya hichki fanhaye Iranish ro Adam hesab nemikone engar na engar baba inja ham taraf koli tarafdar dare k shab o rooz behesh fek mikone!!!
یعنی توتاحالانفهمیدی که دابل sباهمه خواننده هافرق دارن!!!!
عاششششششششششق هر5تاشونمHeartHeart
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
من خیلی از جونگ مین خوشم نمیادcof
[img]upload7.ir/]نامه ی پارک جونگ مین به طرفداران ایرانی 1[/URL]http://[/img]
پاسخ
من موندم یعنی هیچ پسری بقیر از من اینجا فن کلاپ دابل اس نیست
پاسخ
منم عاشقشم
بچه ها  فرض کنید ss501
.بخواد بیاد ایران چی میشه????
TongueSmileHeartHuhHeartHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  تالار عکس های پارک سی هو
  بیوگرافی پارک بوگوم
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
Star عکس های لی مین هو و پارک شین های در سریال وارثان
  100 زن زیبای جهان ( 2 ایرانی)
Heart عکس های خوشگل پارک شین های در مراسم و جشنواره های مختلف(خیلی نازه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان