امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7»

(21-07-2021، 23:46)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با قمار ک پولدار نشدن
درس خوندن!
شما هم درس بخون قطعا موفق میشی
پولدار شدن بستگی به خودت داره
با قمار هم میشه پولدار شد اما قطعا اون طرف بدبخت میشه
هیچی دیگه انقد انگیزشی بود جمله الان رفتم خیمه زدم رو درسام اصن  Telegh_59  Telegh_01
اگ اینطوری بود من خودم الان پروفسور بودم
از درس خوندن که جاش تو مدرست متنفرم

(21-07-2021، 23:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرمادر ک بچه رو بزارن به امون خدا خاله هم نمیشناسه دیگه
عجب زمونه ای شده
منم دارم گفتم بیا خودم بزنم میمون

اره والا/=
نمیشه خوشگله حیفه
کیه ک قدر بدونه
هعی هعی
پتو من لاک اینه ای صورتی داشتم خشک شد استون زدن الان طوسیه لامصب
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
(21-07-2021، 23:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره والا/=
نمیشه خوشگله حیفه
کیه ک قدر بدونه
هعی هعی
پتو من لاک اینه ای صورتی داشتم خشک شد استون زدن الان طوسیه لامصب
[/quote]

طوسی خوبه که
مال من کاشته لامصب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ
(21-07-2021، 23:49)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طوسی خوبه که
مال من کاشته لامصب

کاشته؟دونه داشت؟بعد کی برداشت میشه؟
من چند بار برای لاک ژل رفتم ناخونای خودم بلندهD:
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(21-07-2021، 23:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:49)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طوسی خوبه که
مال من کاشته لامصب

اره الان رشد کرده منتظرم شکوفه کنه
مال من بلند نبود مجبور شدم

سپاس شده توسط Emmɑ
(21-07-2021، 23:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی محصول میده حالا؟بی صبرانه منتظرم
میمون خودت بلند کن
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(21-07-2021، 23:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میمون خودت بلند کن

فعلا هنوز مرحله شکوفه اس تا ببینم چی میشه
داشتم درس میخوندمممممم میمون

سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
(21-07-2021، 23:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میمون خودت بلند کن

فعلا هنوز مرحله شکوفه اس تا ببینم چی میشه
داشتم درس میخوندمممممم میمون
خب منم درس میخونم گوریل
ولی مشکل اینجاست منم مثل تو ناخونامو میخورم/=
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(21-07-2021، 23:37)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:09)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیاد گفتی

دختر بد=/ خودت زیر زبونتو بده تا ما نکشیم خب!=/

ای بابا همون 0پس=((

یه طعنه گفتم هاا
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(21-07-2021، 15:28)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 15:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله مهسا و کوفت Telegh_43Telegh_01
به محضر مبارکتون برخورد ؟ Telegh_01

عمه مهسا چطوره ؟ :v

حسام کلا نسبت فامیلی نده ب اسمم D:

مهسا خانوم :>
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Mohlek
(22-07-2021، 0:32)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2021، 23:37)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا همون 0پس=((

یه طعنه گفتم هاا

اقا گیج شدم من الان
خودت بگو چند حساب کنم منصفانه باشه نه تو ضرر کنی نه منTelegh_01

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان