امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [458]

(04-09-2021، 13:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#کراش_جدید
راستی خیلی وقته باهات حرف نزدم چخبرا؟

اع بازم کراش؟
خبر خاصی نیست. منتظرم ببینم چیا پیش میاد

من رو همه کراش میزنمممم
او
راستی سهند رشتت انسانیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://pin.it/2KCwrZ8
i wanna die؟ عاو من اینو شنیدم
(04-09-2021، 13:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:48)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوشگل من
خوووب تو چی

خووووب فقط سرما خوردم):
برام کمپوت گیلاس بیار
منم فک کنم مثل تو تا چند وقت دیگه باید عینکی شم/:

چقدر از من خواسته داری
جررر :telegh_0: دست رو دلم نذار که خونه
 سپاس شده توسط _sehun_
(04-09-2021، 13:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع بازم کراش؟
خبر خاصی نیست. منتظرم ببینم چیا پیش میاد

من رو همه کراش میزنمممم
او
راستی سهند رشتت انسانیه؟

همه؟
نه تجربی بود. تو میخوای بری انسانی؟ خیلی باحاله
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
(04-09-2021، 13:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:46)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر تک انجمن اومده(:

فقط از دید گالانت تک دختری. وگرنه کلی دختر هست که تک دختر ترن

اقای سهند متاسفم برات
توام بیشتر از بقیه پسرا کیس ازدواج نیستی
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(04-09-2021، 13:51)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خووووب فقط سرما خوردم):
برام کمپوت گیلاس بیار
منم فک کنم مثل تو تا چند وقت دیگه باید عینکی شم/:

چقدر از من خواسته داری

خب یه دوست مریض احوال داری ازت چن تا خواسته کرد خاک تو سر من که جلو تو رو خم کردم ای وایی خدایااا من و بکش cry2
خنفاخحبفافح
صب تا شب پای کامپیوترم -_-

(04-09-2021، 13:51)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رو همه کراش میزنمممم
او
راستی سهند رشتت انسانیه؟

همه؟

همه ی همه نه
خب پس چطور میخوای معلم بشی؟
نه ندوس): میخوام برم نظام
آگهی
(04-09-2021، 13:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:51)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر از من خواسته داری

خب یه دوست مریض احوال داری ازت چن تا خواسته کرد خاک تو سر من که جلو تو رو خم کردم ای وایی خدایااا من و بکش cry2
خنفاخحبفافح

(04-09-2021، 13:51)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه؟

همه ی همه نه
اینننن چند تا خواستس؟؟؟؟؟ایننننن چند تا خواستسسس؟؟؟؟
 سپاس شده توسط _sehun_
(04-09-2021، 13:54)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خنفاخحبفافح

همه ی همه نه
اینننن چند تا خواستس؟؟؟؟؟ایننننن چند تا خواستسسس؟؟؟؟

من فقط ی آلبوم با یه سگم و یه کمپوت گیلاس خواستم ازت خسییییس
(03-09-2021، 23:09)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 23:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکی اهنگ پروفمو بگوشه بهش لواشک میدم

دارم گوش میکنم بده(:

بفرما
(04-09-2021، 13:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2021، 13:45)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خب سکوت کردم پیام الان کدوم سوال بگو جواب بدم(:

لازم نكرده شما اول سوالايي كه جواب ندادي رو جواب بده
سوالاي من پيشكش
ای بابا
من سوالی ندارم(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان