امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

(04-10-2021، 12:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:28)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميخوام بگم خودت بايد بفهمي

بيشور
اولن كه زبان اصليشونانگليسيه دو اميتش از امريكا بالا تره سه يه كشور  جداس چهار دو تاز بهترين دانشگاه هاي دنيا اونجاست

اگه تو نگی من چجوری باید بفهمم؟

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

@βάરãɲ

سلام
کدوم دانشگاه ثبت نام کردی؟

من فقط ی هدف دارم تا بهش نرسم هیجا نمیدم /=
تربیت معلم منو تو مصاحبه رد کرد برادر
ولی خو سال بعد میرم انقد میرم تا معلم بشم ._.

(04-10-2021، 12:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2021، 12:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تو نگی من چجوری باید بفهمم؟

چقد پشمکی بمولا
انگلیس اینقد بدبخته که داره برای اقتصادش تو پارلمان قانون همجنسگرایی میزاره و حمایت میکنه ازشون کجایی تو؟ امیتش چیه باز؟ هانننن؟ بیخیالش اصن موفق باشی

چه ربطي داره بشر؟قانون همجنسگرايي برا اينه كه هر كي هر گرايشي داره مسخره نشه!همجنسگرايي گراييشونه كار بدي نكردن!امنيتش برا اينه كه هر روز هزار تا دزدي و ...
تو امريكا بين باحجابا فرق ميزارن با ايرانيا خوب نيستن (:
اما انگليس انگونه نيست

(04-10-2021، 12:37)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا هرکی ننویسه پشمکه /=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615

بي هدب پشمك تيكه كلم منهههههTelegh_01

گونا دالم بزار بگم *.*
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shahid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [460] - βάરãɲ - 04-10-2021، 12:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان