امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [460]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/watch?v=3HbZE5H8lRk

وایی یادِ بهترین دوستم افتادم ک سکته کرد

(04-10-2021، 13:34)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2021، 11:15)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ملیکاااا جانم ._. 
حقیقتا تو یکی از آدمای مورد علاقه زندگیمی ناموسا؟؟؟؟ *______* این خیلی خوشال کننده بود 
عاشق اینم ک انقدر به سگا اهمیت میدی عاشق سلیقه ی سریال دیدنتممم عاشق آهنگاییم ک گوش میدی(: و همچنین گربه ها، اونا خیلی مظلوم ترن ): .. سریالامو همشو داداشم میده پس درواقع باید عاشق سلیقه اون باشی جر، ولی انیمه هامو خودم دانلود میکنم.. آهنگامم خیلی دوست ._. کلا هنر خیلی خوبهههه
از همه مهمتر اینکه دوتامون مثه چی از آلایژا خوشمون میاد Telegh_01 اوووووووووووووووفففففففففففففففف جنتلمن، جاذاب، صدا قشنگ، خوش قیافه، همه چی تمومه این بشر دوست خیلی خوبی میتونه باشه *_* البته تو سریالا اخلاق واقعیشو نمیدونم 
خیلی مهربونی واقعا (: و بدون توجه به هیچ چیز با همه خوب رفتار میکنی حالا میتونم با خیال راحت بمیرم .___. 
و خیلیم با اراده ای(: وقتی تصمیم میگیری برای انجام کاری تا اونجایی ک میتونی و توانشو داری انجام میدی اون کارو فک نکنم.. خودت ک میدونی چ چیزایی رو خواستم کنار بزارم و نتونستم|: ولی خب..
خلاصه اینکه کاش زودتر میشناختمت((((: بیا از الان لذت ببریم (:♡

خب دیگه خدافظ ._. 
من رو شوهرم غیرت دارما Telegh_46
 سپاس شده توسط βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [460] - Emmɑ - 04-10-2021، 14:37

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان