امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

..

پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، єη∂ℓєѕѕღ ، [ SouL ] ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، شـــقآیــق ، Mohlek ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
باهم خوب باشین دیگه این کارا چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Medusa ، Prometheus ، شـــقآیــق
خیر.
بنده می گویم عشق همان تنفر است.
و تنفر میتواند عشق باشد.
و اگر عشق باشد چیز می شود.
و در این صورت است که تشق به وجود می آید.
بعد از آن حسادت به اوج خود می رسد،در ادبیات عشقولانه عاشق ها غیرت برای مذکر به کار رفته و چیز،حسادت برای مونث.
اینجاست که تفاوت بین حس و احساس و بین عشق و تنفر چیز می شود.
امیدوارم مفید واقع شده باشد.

4fvf crazy
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، سهَ‌ند ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، Medusa ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، شـــقآیــق ، ѕααяeη
(28-09-2021، 19:00)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر.
و تنفر میتواند عشق باشد.
بعد از آن حسادت به اوج خود می رسد،در ادبیات عشقولانه عاشق ها غیرت برای مذکر به کار رفته و چیز،حسادت برای مونث.

4fvf crazy

بنده با جمله‌ی بعدی شما هم مخالفم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، Emmɑ ، Prometheus
(28-09-2021، 19:00)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر.
و تنفر میتواند عشق باشد.

4fvf crazy

تموم شد؟
خیلی تاثیر گذار بود...
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، Prometheus
غیرت عنصر وجودی هر آدمیه ، جنسیت براش تعریف نشده که!
همه میتونن رو چیزایی که براشون مهمه غیرت داشته باشن ..
ولی این حسادت  که میگی یکی از پایه های عشقه ، کاملن مخالفم باهاش!
دو طرف ( دختر و پسر) اگ واقن عاشق هم باشن ، کاری نمیکنن که پای حسادت بکشه وسط! حتی اگ یه مریضی پیدا بشه ک بخواد رابطشونو بهم بریزه ، هردو باید بدونن که چطور از عشقشون و رابطه عشقیشون دفاع کنن ! اینطوری دیگ هیچکس نمیتونه بهشون نگا چپم بکنه ..
با غرولندودعوا که نمیشه عشق ساخت!
عشق رو باید با مهربونی ساخت
با محبت طرفین
با تعهد کامل
جوری که همیشه احساس امنیت کنی توش ، نه اینکه مغزتو پرکنی از افکار منفی!
این نظر من بود ..
.. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، ραтяιcια ، Medusa ، _sehun_ ، BIG-DARK
آگهی
نمیشه بگی حسادت همون غیرته
خب پسرا وقتی دختری که دوسش دارن با بقیه گرم تر از اون رفتار میکنه حسادت میکنم و خیلی(لطفا یکی یکی نگید من اینطوری نیستم نگفتم همه) از جمله خودم میزنن کلا خراب میکنه با دختره هم بد برخود میکنن بعدشو یه جورایی سعی میکنن بهش بی محلی کنن
حالا ربطی به موضوع نداره اینا این چیزایی که گفتی میتونه رو غیرت یه پسر رو دختری که دوسش داره تاثیر بزاره ولی خب مثلا غیرت پسر رو پسری که مزاحم خواهرش میشه هم حسادته؟
یا بین خودتون دخترا خیلی بیشتره یه پسر میره رفیقشون اذیت کنه غیرتی میشن.
پسرا رو بعضی چیزا غیرت دارن رو چیزایی که اسمشو (ناموس ) میزارن. مثلا نمیان سر یه دختر غریبه تو وسط خیابون غیرتی بشن.
این حسادت و غیرت ربطی بهم نداره فقط بعضیا از غیرت برای ابراز حسادتشون استفاده میکنن.
شایدم نه=/
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Prometheus
..
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(29-09-2021، 21:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 11:06)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیرت عنصر وجودی هر آدمیه ، جنسیت براش تعریف نشده که!
همه میتونن رو چیزایی که براشون مهمه غیرت داشته باشن ..
ولی این حسادت  که میگی یکی از پایه های عشقه ، کاملن مخالفم باهاش!
دو طرف ( دختر و پسر) اگ واقن عاشق هم باشن ، کاری نمیکنن که پای حسادت بکشه وسط! حتی اگ یه مریضی پیدا بشه ک بخواد رابطشونو بهم بریزه ، هردو باید بدونن که چطور از عشقشون و رابطه عشقیشون دفاع کنن ! اینطوری دیگ هیچکس نمیتونه بهشون نگا چپم بکنه ..
با غرولندودعوا که نمیشه عشق ساخت!
عشق رو باید با مهربونی ساخت
با محبت طرفین
با تعهد کامل
جوری که همیشه احساس امنیت کنی توش ، نه اینکه مغزتو پرکنی از افکار منفی!
این نظر من بود ..
اما ب قولِ اهنگِ یونا بهتره یه قهر کوچیک باشه!
وگرنه از هم سیر میشن
نمیدونم عشق هم شیرینی های خودشو داره

(29-09-2021، 20:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه بگی حسادت همون غیرته
خب پسرا وقتی دختری که دوسش دارن با بقیه گرم تر از اون رفتار میکنه حسادت میکنم و خیلی(لطفا یکی یکی نگید من اینطوری نیستم نگفتم همه) از جمله خودم میزنن کلا خراب میکنه با دختره هم بد برخود میکنن بعدشو یه جورایی سعی میکنن بهش بی محلی کنن
حالا ربطی به موضوع نداره اینا این چیزایی که گفتی میتونه رو غیرت یه پسر رو دختری که دوسش داره تاثیر بزاره ولی خب مثلا غیرت پسر رو پسری که مزاحم خواهرش میشه هم حسادته؟
یا بین خودتون دخترا خیلی بیشتره یه پسر میره رفیقشون اذیت کنه غیرتی میشن.
پسرا رو بعضی چیزا غیرت دارن رو چیزایی که اسمشو (ناموس ) میزارن. مثلا نمیان سر یه دختر غریبه تو وسط خیابون غیرتی بشن.
این حسادت و غیرت ربطی بهم نداره فقط بعضیا از غیرت برای ابراز حسادتشون استفاده میکنن.
شایدم نه=/
من منظورم این بود ک حسادت و غیرت عشقه
نه اینکه حسادت همون غیرته!
اما غیرت میتونه بگه با فلانی حرف نزن یا ....
حسادت فقط میگه با فلان حرف میزنه با من نه
اونم گاهی نمیره به روش بگه میره ب دوستاش میگه یا تو خودش میریزه
نظرت برام محترمه و اصلا تحقیرت نمیکنم و خوب بود
ممنون!
مگه قرار بود تحقیرم کنی؟ Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
(29-09-2021، 23:15)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 21:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما ب قولِ اهنگِ یونا بهتره یه قهر کوچیک باشه!
وگرنه از هم سیر میشن
نمیدونم عشق هم شیرینی های خودشو داره

من منظورم این بود ک حسادت و غیرت عشقه
نه اینکه حسادت همون غیرته!
اما غیرت میتونه بگه با فلانی حرف نزن یا ....
حسادت فقط میگه با فلان حرف میزنه با من نه
اونم گاهی نمیره به روش بگه میره ب دوستاش میگه یا تو خودش میریزه
نظرت برام محترمه و اصلا تحقیرت نمیکنم و خوب بود
ممنون!
مگه قرار بود تحقیرم کنی؟ Dodgy
تحقیر کردم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان