نظرسنجی: تایپ شما چیست؟
INTJ
INTP
ENTP
ENTJ
INFJ
INFP
ENFJ
ENFP
ISTJ
ISFJ
ESTJ
ESFJ
ISTP
ISFP
ESTP
ESFP
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست شخصیت شناسی MBTI

Fish 
خب بچه ها حال ندارم از نت براتون یه چی کپی کنم
برای همین خودک به صورت خلاصه و زبان ساده بهتون میگم

این یه تست خیلی معتبره که شخصیت ها رو به 16 تا تقسیم میکنه 

این تست واقعا دقیقه و یه چی حدود 70تا 90 درصد احتمال داره که کاملا درست شخصیت شما رو بسنجه
مثل این تست ها هم نیست که از رو ماه و سال تولد و خورشید و قمر و یا هرتست اینترنتی دیگه نیستیش بلکه کاملا علمی و حساب شده هستش

روز به روز این تست داره باب تر میشه و دیگه کم کم دونستن تایپ MBTI مثل دونستن روز تولدت میشه!

حالا شاید بپرسید که به چه دردم میخوره؟ چه فایده داره بدونم تایپ خودم و دیگران چیه؟
باید در جواب بگم که باعث میشه خودتو بیشتر دوست داشته باشی و بفهمی که تنها نیستی 
مثلا میگم ... شاید شما یه ویژگی داشته باشید که نمیتونید عوضش کنید مثلا تو یک جمع خیلی خجالتی باشید و خیلی وقتا با خودتون گفتید چرا اینجوریم؟چرا جرعت حرف زدن تو جمع رو ندارم؟ چرا اینقدر مهربونم ؟ و خیلی چیزای دیگه در صورتی که این ویژگی ها به تنهایی هیچ بدی ندارند .

بعد انجام این تست میفهمید که همه این ها ویژگی های شماست و تقریبا توی خیلی از اونها بی تقصیر هستید و مهم تر از همه اینکه شما تنها ادم روی زمین نیستید که خیلی مهربون یا خجالتی هستید و میلیون ها نفر مثل شما وجود دارند و لازم نیست ویژگی های خوبتون رو عوض کنید!

همینطور که این تست ویژگی های مثبت شما رو نشون میده ویژگی های منفی شما هم نشون میده و متوجه میشید که کدوم رو باید تغییر بدید یا ندید 

همچنین دونستن تایپ دوستاتون خیلی در ارطباتتون باهاشون و هرکس دیگه ای کمک میکنه و میتونید در زمان خیلی کمتری با هرکسی اشنا شید و یا صمیمی تر شید
و باور کنید دونستن تایپ شخصیت بقیه و مطالعه و تحقیق در این مورد مثل اعتیاد میمونه و روز به روز بیشتر توش فرو میرید!

خب فکر کنم دیگه خیلی توضیح و تبلیغ کردم و لینک رو همین پایین میزارم
این سایت رسمی این تست هستش که زبان فارسی و توضیحات فارسی داره

-تستش فقط 10 دقیقه طول میکشه

-مهم ترین نکته این که موقع زدن تست با خودتون صادق باشید خیلی ها جواب تست رو بر اساس چیزی که فکر میکنن هستن یا دوست دارن باشن میزنن پس لطفا با خودتون صادق باشید.

-برای اینکه از تایپ خودتون کاملا مطمئن بشید میتونید چند بار تست بدید 

-تایپ شخصیتی شما امکان داره بعد مدتی تغییر کنه اما احتمالش کمه 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست فارسی MBTI

منم سعی میکنم هر موقع وقت کردم این پست رو اپدیت کنم و چیزای کوچیکی ازش بزارم یا میتونم اینستا براتون ارسال کنم Heart

کاپل های معروف 
ببخشید وقت ترجمه نداشتم):
تست شخصیت شناسی MBTI 1

میزان کمیابی تایپ ها
البته این همیشه درحال تغییره
فکر نکنید هرچی کمیابتر جذابب تره ( چون خیلیا خودشونو فیک جای کمیابترین جا میزنن(: )
مثلا اکثر قاتل ها و شرور های جهان ENTJ هستند
تست شخصیت شناسی MBTI 1

اینم خودمم
ENFJ
تست شخصیت شناسی MBTI 1
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _sehun_ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، Emmɑ ، Medusa ، •ДmịrHoSsiŋ• ، لــــــــــⓘلی
آگهی
حیف که اهلش نیستیم داداش بازم دمت گرم
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
مجادله گر...
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
(30-10-2021، 16:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجادله گر...

فارسیشو ول کرد اون 4 حرفی رو حفظ باش Telegh_01

(30-10-2021، 16:12)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف که اهلش نیستیم داداش بازم دمت گرم

عشقی
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(30-10-2021، 16:19)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2021، 16:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجادله گر...

فارسیشو ول کرد اون 4 حرفی رو حفظ باش Telegh_01
اوه اوه اوه گند زدمTelegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
Esfp(((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Ξrιc logιc ، Medusa
آگهی
ENTP
scp foundation Telegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، Medusa
ESFJ (:

سفيـــر
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، Medusa
INFP-T
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_564bb.png
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، Medusa ، Prometheus
INFP-A
میانجی
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، سهَ‌ند ، Medusa ، Prometheus ، لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه ی جادوگر بودی نفر قبلیت رو جای کدوم از شخصیت های کارتونی میذاشتی؟
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  • خصوصیت پر رنگ شخصیت شما •
Tongue شخصیت نفر قبلتو حدس بزن
  نفر قبلیت اسم یه شخصیت رو میگه تو به اون نمره بده
  شخصیت کارتونی مرد علاقتون تو دوران بچگی کی بوده؟
  ازچه شخصیت کارتونی خوشت میاد؟
  روان شناسی از طریق اواتارنفر قبلی
  اگه میتونستی جای یه شخصیت کارتونی باشی کدوم رو انتخاب میکردی؟
  تست شخصیت شناسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان