امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو که نمیخوای زشت باشی، میخوای؟

اخیراً میرم پیج های اینستای دوستای قدیمی، همکلاسیا، فامیلا و کسایی که قبلا میشناختم رو میبینم‌. و خیلیاشون واقعا خیلی تنها بنظر میان. خیلیاشون خیلی خالی ان. نه پستی نه نشونه ای. نه هیچ توضیح خاصی تو بایو. درست مثل خودم. نمیدونم چی به سر نسل ما اومده. اصلا انگار هیچکدوممون هیچی نداریم که بخوایم باهاش شوآف کنیم‌. خودمم همینطوریم. حتی اگه جایی برم هیچوقت عکسی نمیگیرم‌. یا اگه بگیرم هیچوقت جایی نمیذارمش. بیشتر دوس دارم بنویسم. منابع انسانی خیلی کمی هم دارم و خب واسه کی باید به اشتراکش بذارم؟ شایدم زیادی مسخرس این قضیه. زیادی کودکانس. آدما هیجوقت وقتایی که غمگینن از خودشون عکسی نمیذارن‌. فقط وقتی شادن و میخندن دوس دارن با بقیه به اشتراکش بذارن‌. که البته همینم الان که فکر میکنم چیز بدی نیست. چون وقتی یکی ناراحته تو میخوای بری چیکارش کنی؟ دلداریش بدی که چیزی نیست درست میشه؟ مسخره نیست که تا قبلش به یاد اون آدم نبودی؟ قبلش بهش پیام نمیدادی؟ خیلیا خیلی وقتا ناراحتن و تو بهشون توجه نمیکنی‌ بعد انتظار داری وقتی خودت ناراحتی بقیه صف بکشن بهت حرفای خوب بزنن؟ البته بشخصه وقتی حالم خوب نیست نمیتونم به کسی بگم. شاید فقط یکی دو نفر باشن که خیلی باهاشون راحتم که بتونم بهشون پیام بدم: سلام حالم خوب نیست‌.. که البته همونا هم به زور منو تحمل میکنن. البته حضورشون همیشه واسم دل گرمیه.
در کل میخوام بگم که بیشتر حواسمون بهم باشه. همه همیشه در حال جنگیدن با یه چیزی هستن. مهربون باشیم. اگه حواسمون بهم نباشه زشت میشیم و تو که نمیخوای زشت باشی، میخوای؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تو که نمیخوای زشت باشی، میخوای؟ - سهَ‌ند - 02-12-2021، 23:47

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یک داستان خیلی ترسناک...فکر نکنم جرعت داشته باشی بیای تو البته بعضی ها...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان