امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو که نمیخوای زشت باشی، میخوای؟

نقل قول: تو خوب میدونی چی منو اذیت میکنه. همونو به رخم میکشی Smile

خستم. سرم درد میکنه. همه چی حالمو بد میکنه. بیشتر از همه آدما. الان درک میکنم چرا از همه فاصله میگرفتی. یادم رفته بود اینو که چقد اذیت میشی. انقدر ساکت و شجاع بودی که یادم رفته بود درد میکشی. چقدر دغدغه داری. کلی چیزای گنده. دیگه اصلا راهی هم نیست. هیچی نیست. هیچی. همه چی خرابه همه چی. و هیچی اینو حل نمیکنه. هیچی. دیگه تمومه. میشه برگردیم به همون روال قبلی؟ که هیچی واسمون مهم نباشه؟ هیچی. هیچی. میخوام صورتتو با دستام له کنم. صحنه‌ی کتک خوردنت رو ببینم. زیر اون پوست چرکت رو از هم بپاشم‌. من خوب نیستم. من ناراحتم. باز بریم با ایتالیا سه پنج دو بچینیم. این چیه دیگه واقعا؟ این چیه دیگه. من هیچ کدوم اینارو آدم حساب نمیکنم. نژاد و جغرافیا هیچ اهمیتی نداره. نمیدونم چجوری آرومش کنم. چه کنم؟ نه واقعا چه کنم؟ بگم مرسی؟ مرسی که نیستی یا چی لنتی حرف بزن با من حرف بزن بذار همه بدونن که چه مرگته. خودت میدونی و به هیشکی نگفتی و نمیگی. میخوام همه اینا تموم شه فقط. این کابوس فقط تموم شه. من دلم شب میخواد. شب های سرد. سرد سرد سرد. من یه جنگل میخوام با یه عالمه برف. من آدم نمیخوام. هیچی نمیخوام. هیچ آرزویی ندارم. آزادی در بی آرزوییه. تموم شده رفته. به این فکر کن که ۱۰۰ سال دیگه هیچ کدوم از آدمای الان زنده نیستن. از بین رفتن. همه خاطره ها فیلما آهنگا همه چی از بین میره. همه چی. همه چی. و تنها چیزی که باقی میمونه هیچیه. هیچی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تو که نمیخوای زشت باشی، میخوای؟ - سهَ‌ند - 11-12-2021، 22:57

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یک داستان خیلی ترسناک...فکر نکنم جرعت داشته باشی بیای تو البته بعضی ها...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان