امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(04-07-2022، 12:46)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 10:15)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووووونز که
ما بیشتر
عا راستی نام کاربریت قبلا چی بود:///

باه باه صبا بانو :|
یه یادی کردی خانوم چه خبرا؟
1 سال هست نیمدی انجمن خیلی دلخورم ازتا
عه جیگرم تویی که؟
چه با ابهت شدی
چه بنفش شدی جونزززززکه
داشتم کنکور میخودم همه چی رو گذاشتم کنارD:
شرمنده مرامت دا به یادت بودیم
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
منم دلم برات تنگ شدههههه="))))
پاشو بیا تل خب حاج خانومممم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-07-2022، 14:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 14:08)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من امسال تازه میرم 12 اُم

ووش دورِ دلت بگردم من *-*
چطوری یکی یدونه ام؟

عه خب بخون نخونی خوب نمیشیTelegh_01

(04-07-2022، 12:46)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما :|
چند وقته داریش؟

یه سال و 7 8 روزه

(04-07-2022، 16:25)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه جیگرم تویی که؟
چه با ابهت شدی
چه بنفش شدی جونزززززکه
پشمام یادته منو *-*
بهله بنفش شدیم Cool
به سلامتی (:
منم این یه سال زیاد فلش نیمدم ولی خب در عین حال تمام دروس رو تر زدم :|
ما چاکرتم هستیم مشتی ( لاتیشو پر نکن:v )
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 126
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، THEDARKNESS
(04-07-2022، 17:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 16:25)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه جیگرم تویی که؟
چه با ابهت شدی
چه بنفش شدی جونزززززکه
پشمام یادته منو *-*
بهله بنفش شدیم  Cool
به سلامتی (:

اره دیگه یادمه
به به
سلامت باشی ^^
جررررررررررررررررررر طوری نیس ایشالا سالا بعدش
خاک پاتیم داوشم(کردم پر)
چقدر طرز حرف زدنت تغییر کرده حاجیD:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(04-07-2022، 17:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 14:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند وقته داریش؟

یه سال و 7 8 روزه

عه جیگرم تویی که؟
چه با ابهت شدی
چه بنفش شدی جونزززززکه
پشمام یادته منو *-*
بهله بنفش شدیم  Cool
به سلامتی (:
نمیدونم کدوم شهری ولی بهت توصیه میکنم بجز گارانتی خودش جا دیگه ندی تعمیر. گوشی که نمیدونم ولی یه بار کامپیوترم رو یه جا بجز جایی که خریده بودم بردم زدن به فناش دادن ۷۰۰ رفت تو پاچم. اون جایی که بردم خیلی ازش تعریف میکردن
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(04-07-2022، 17:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

*صحنه رو ترک می‌کند چون شقا نمدونه شمارش جن ماهه از دسترس خارج شده

(04-07-2022، 14:08)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2022، 10:14)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کنکور دادی؟

(03-07-2022، 14:33)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم براتون تنگ شده ها (:

@ Ɗєя_Mσηɗ

چطوری یکی یدونه ام؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

(04-07-2022، 10:15)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2022، 14:33)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم براتون تنگ شده ها (:

@_ƇRAƵƳ_

جوووووونز که
ما بیشتر

چیزه،darcy یا همچین چیزایی دارت نی همون نام کاربری خزه که مهدکودک بود یادته؟

(03-07-2022، 18:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2022، 17:16)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی تر ادب عوض تشکرشه:>
شیطون میگه بزنم پس کلش قد قد کنه :>
اینجا انقده گرمه که نگو
مثلا استان کوهستانیه ها ولی هوای اینجا شرجی شده نمد چرا:/

شیطون پشمک میخوره با رنگ خوراکی اضافی:/
وای ننه حالا اینجا برعکس میخوای هی کاپشن بزاری تو کمد تمیشههه

(03-07-2022، 19:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2022، 16:15)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بخوام بفروشم 1.5 ازش کم میشه مگ میخارم؟:/

من دلم گشاد شده :v

وقتی به درد نمیخوره باید ردش کرد بره دیگه

دلم براتون تنگ شده ها (:

@سهَ‌ند
@Mohlek
@shghyegh
@βάરãɲ
@THEDARKNESS
@BIG-DARK
@моои
@[ SouL ]
@Ɗєя_Mσηɗ
@ᗩᐯᗩ⁷
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@_sehun_
@TinaMk
@Emmɑ
@_ƇRAƵƳ_
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
@ѕααяeη  من مگه با تو هر روز حرف نمیزنم؟
@Prometheus
@מַברִיק
@شـــقآیــق
@*VENUS*
دستم درد گرفت ولی بیشترشون تگ شدید هر کی نشد ببخشید 3:
آخی مرسی کوچولو
بیا تل خب ۴ تاشون هستن  Tongue

(03-07-2022، 14:14)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-دلم واست تنگ شده
+دو طرفس(:

-رومی اهل رومی؟
+گفتی روم اینجا به من میگن رومانیا (رومانی)
میگن چون اسمت رومیناست رومانیایی هستی

-سلام.فقط خواستم یه چی نوشته باشم حلال کنی!???????????
+این حساب نیست

-عه رومی
+عه سلام

-یه زمانی من گوگولت بودم ):
+حسام؟
نه همون رومی
بهشون بگو دوستام بهم رومی و انابل و شکلات و آبگرمکن و مهد کودک هم میگن
داش بخدا بزرگ شدم
تل ندارم
-
آبگرم کن به انگلیسی چی میشههه

(03-07-2022، 20:09)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم براتون تنگ شده ها (:

@سهَ‌ند
@Mohlek
@shghyegh
@βάરãɲ
@THEDARKNESS
@BIG-DARK
@моои
@[ SouL ]
@Ɗєя_Mσηɗ
@ᗩᐯᗩ⁷
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@_sehun_
@TinaMk
@Emmɑ
@_ƇRAƵƳ_
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
@ѕααяeη  من مگه با تو هر روز حرف نمیزنم؟
@Prometheus
@מַברִיק
@شـــقآیــق
@*VENUS*

چطوری دختر؟(=

مرسی دخترک:>
تو خوبی؟

(03-07-2022، 20:06)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم براتون تنگ شده ها (:

نشه

راهکار خوبی بود=×
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Ɗєя_Mσηɗ ، Emmɑ ، _ƇRAƵƳ_
آگهی
(04-07-2022، 20:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 17:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

*صحنه رو ترک می‌کند چون شقا نمدونه شمارش جن ماهه از دسترس خارج شده

چطوری یکی یدونه ام؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

جوووووونز که
ما بیشتر

چیزه،darcy یا همچین چیزایی دارت نی همون نام کاربری خزه که مهدکودک بود یادته؟

(03-07-2022، 18:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطون میگه بزنم پس کلش قد قد کنه :>
اینجا انقده گرمه که نگو
مثلا استان کوهستانیه ها ولی هوای اینجا شرجی شده نمد چرا:/

شیطون پشمک میخوره با رنگ خوراکی اضافی:/
وای ننه حالا اینجا برعکس میخوای هی کاپشن بزاری تو کمد تمیشههه

(03-07-2022، 19:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی به درد نمیخوره باید ردش کرد بره دیگه

آخی مرسی کوچولو
بیا تل خب ۴ تاشون هستن  Tongue

نه همون رومی
بهشون بگو دوستام بهم رومی و انابل و شکلات و آبگرمکن و مهد کودک هم میگن
داش بخدا بزرگ شدم
تل ندارم
-
آبگرم کن به انگلیسی چی میشههه

(03-07-2022، 20:09)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری دختر؟(=

مرسی دخترک:>
تو خوبی؟

(03-07-2022، 20:06)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشه

راهکار خوبی بود=×

بزرگا تل ندارن چی دارن؟
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

تلاشمو میکنم D:
چطور دادی تو ؟

(04-07-2022، 20:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری یکی یدونه ام؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

منم خوبم خداروشکر
چخبرا خانوم؟ همه چی خوبه؟
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-07-2022، 21:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاشمو میکنم D:
چطور دادی تو ؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

منم خوبم خداروشکر
چخبرا خانوم؟ همه چی خوبه؟
سوالات گزینه هاش آنقدر نزدیک هم بود که نمیدانم خراب کردم یا خوب دادم
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(04-07-2022، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالات گزینه هاش آنقدر نزدیک هم بود که نمیدانم خراب کردم یا خوب دادم

ایشالا خوب دادی نگران نباش
 سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان