امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(21-06-2022، 15:51)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:48)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد تو شاخی نکشیمون Telegh_01

با امثال تو در افتادم شاخ شدم

(21-06-2022، 15:50)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق داری

چجورم
من منتظرم عزیز
کم سسشر بگو
آگهی
(21-06-2022، 15:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با مدرک باهام حرف زد ارمیتا(:

به هر حال نزدیک دوسال باهات دوست بودم
اعتماد کردم
اینقدر برات از جون مایه گذاشتم
جوابم این نبود
مرسی جواب همه زحمتا و وقتی که واست گذاشته بودمو اینجوری دادی(:
پرستو دلیل این ادابازیاتو نمیفهمم
تا وقتی هم چیزی نبینم هیچی نمیگم
پس ن وقت خودتو بگیر نه من
(21-06-2022، 15:53)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:35)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره برو بمیر تا اینجوری بات حرف نزنم

تو حق نداری با حسین اینطور حرف بزنی!
حق و حقوق‌ منو تو تعیین نمیکنی
هرجور‌ دوست دارم باهاش حرف میزنم
(21-06-2022، 15:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:50)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلش نمیخواد بیخود کرده سسشر تحویلت داده

با مدرک باهام حرف زد ارمیتا(:

به هر حال نزدیک دوسال باهات دوست بودم
اعتماد کردم
اینقدر برات از جون مایه گذاشتم
جوابم این نبود
مرسی جواب همه زحمتا و وقتی که واست گذاشته بودمو اینجوری دادی(:

(21-06-2022، 15:50)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره سعی کن خودتو قانع کنی

Telegh_51
براش از جون مایه گذاشتی؟ تو سسشرای یه ببو رو باور کردی. اسم خودتم دوست میزاری؟
 سپاس شده توسط Emmɑ
(21-06-2022، 15:55)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:53)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو حق نداری با حسین اینطور حرف بزنی!

بحث کردن باهات بی فایدس
 سپاس شده توسط Prometheus
(21-06-2022، 15:56)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:55)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث کردن باهات بی فایدس

خوبه ک ب این نتیجه رسیدی
حالا روتو کم کن تا بدتر از این نشده
سلام
به همه
↖↯↯ﺳﻌــــﯽ ﻧﮑــــــﻦ ﻣـــــــــﻨﻮ ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧﯽ…
ﺧﯿــــــــــــﻠﯽ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ✘ﻣـــــــــــﻦ✘
ﺩﻭﺭﻩ ﺩﯾـــــﺪﻥ..↯↯⇧⇩
↙↯↯ﮔــﻔﺘﻢ ﺩﺭﺟــﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺷــﯽ..!!✘✘✘
(21-06-2022، 15:57)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:56)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث کردن باهات بی فایدس

خوبه ک ب این نتیجه رسیدی

خیلی دوست دارم بدونم بدتر از این چی میتونه باشه
(21-06-2022، 16:00)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2022، 15:57)ѕααяeη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه ک ب این نتیجه رسیدی

خیلی دوست دارم بدونم بدتر از این چی میتونه باشهTelegh_01

میتونی امتحان کنیD;
جواب سلام اختیاری نیست
↖↯↯ﺳﻌــــﯽ ﻧﮑــــــﻦ ﻣـــــــــﻨﻮ ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧﯽ…
ﺧﯿــــــــــــﻠﯽ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ✘ﻣـــــــــــﻦ✘
ﺩﻭﺭﻩ ﺩﯾـــــﺪﻥ..↯↯⇧⇩
↙↯↯ﮔــﻔﺘﻢ ﺩﺭﺟــﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺷــﯽ..!!✘✘✘
 سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان