امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [466]

(04-10-2022، 23:17)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2022، 22:24)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امان از این شیاطین که بچه های پاکو گمراه می کنن
یاد اون موقع افتادم که تلویزیون مستند شوک می ساخت می گفت چون رپ گوش میدن و میرن فیسبوک شیطان پرست میشن D:
نمیدونم چرا یادش افتادم

این اواخر که میگفتن اجنه بهشون ورود کرده
زده بودن متافیزیک

لابد بعدها هم میگن ادم فضایی این سبکو اوردن زمین
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
تاپیکای قدیمی رو میخونم تشنج میکنم چرا اون موقع اینطوری بودیم ودف
Bc5
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، shghyegh ، صنمآ ، Emmɑ ، Mutemit
(07-10-2022، 20:08)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bc5

طبیعیه دگ اقتضای سنه
(07-10-2022، 20:08)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bc5

وایییی صیممم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
وضعیت من تو قدیمم از همه شما بدتر بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
موندم منو چجوری تحمل میکردین
عکسام ک .. شت
آگهی
(07-10-2022، 21:52)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسام ک .. شت

به اون قشنگی بودی بچه.

@Mutemit شما می‌دونستی دستانی که پRوکSی می‌فرستند از لب‌هایی که دعا می‌کنند مقدس‌ترند؟
 سپاس شده توسط Emmɑ
(07-10-2022، 21:55)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2022، 21:52)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسام ک  .. شت

به اون قشنگی بودی بچه.
مثلا خیلی شاخ بودم
قشنگی از خودته بزرگ
 سپاس شده توسط صنمآ
(07-10-2022، 21:55)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسام ک  .. شت

به اون قشنگی بودی بچه.

@Mutemit شما می‌دونستی دستانی که پRوکSی می‌فرستند از لب‌هایی که دعا می‌کنند مقدس‌ترند؟

غیر دستا دیگه کجاشون مقدسه؟
https://t.me/mutemit_daily
 سپاس شده توسط صنمآ
(07-10-2022، 22:03)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اون قشنگی بودی بچه.

غیر دستا دیگه کجاشون مقدسه؟

من که مصرف‌کننده‌م، شما بفرست بعد بیا به ما هم بگو کجات مقدس شد.

(07-10-2022، 22:03)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اون قشنگی بودی بچه.
مثلا خیلی شاخ بودم
قشنگی از خودته بزرگ

هنوزم هستی جیگر.
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان