امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [467]

(17-10-2022، 22:52)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواست الان دفتر ریاضیم جلوم بود و مشغول نوشتن مشقام بودم:۷+۵:؟ بعد با دست بشمرم و جوابو بنویسم ۱۲
 فردا صبحش معلم دفترامون میزاشت رو میز و یکی یکی صحیح میکرد ؛ منم برای یه صد آفرین ته برگه خوشحال میشدم شایدم یه کارت صد آفرین یا بهترش هزار آفرین میگرفتم 
موقع زنگ تفریح روبروی ویترین جوایز کارت هامو تو ذهن میشمردم که بدونم چقدر مونده تا به راکت بدمینتون برسم
ولی کی این قدر پیر شدم رفت؟ :»

قشنگ بود، حرف دل خیلیاست..

ولی دوران ما تکلیف ریاضی ۵+۷ نبود! این مثالی بود که معلم حل می‌کرد و تکلیفامون بیشتر نجومی و سخت بودن، امتحان هم از اون سخت‌تر Telegh_02
اینو گفتید یاد زنگ‌های دیکته و املا افتادم!
نقل قول: معلم دفترامون میزاشت رو میز و یکی یکی صحیح میکرد
دفتر املای ما رو که مبصر جمع میکرد میذاشت رو میز معلم، از استرس یه‌جا بند نمیشدیم! وقتی هم که به دفتر خودمون می‌رسید، نفسمون رسما بند میومد و چشامون زوم میشد رو خودکار قرمز معلم که ببینیم تیک میخوره یا خط، چنتا غلط داریم و غیره..!
ولی خوشی واقعی همون دورانی بود که آرزو داشتیم بزرگ شیم و دریغ از اینکه مقصدی در کار نیست...
به موضوع قشنگی اشاره کردید، بعد چن‌ماه کلمات یه متن رو تونستم با تک‌تک سلول‌هام حس کنم..
 سپاس شده توسط ابراهیم هادی
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - [ SouL ] - 17-10-2022، 23:05

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان