امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.

به نام خدا
پارت پنجم
به امتحانات پایان ترم رسیدیم. به خاطر بعضی از مشکلات امتحانات پایان ترم ما با کمی جابه‌جایی بازه زمانی همراه شد که به واسطه اون ما فقط یک هفنه تعطیلات بین ترم قرار بود داشته باشیم =( خب چه می‌شود کرد مشکلات همیشه هست.
در امتحانات پایان باید ابتدا خدارا سپاسگزارم بابت وجود شب امتحان =) اگه شب امتحان نبود قطعا امتحان هارو می افتادم. حقيقتا از ابتدای ورود به دانشگاه علاقه چندانی به درس خواندن نداشتم ولی خب برای حفظ ظاهر و آبروم هم که شده بود مجبور بودم بخونم تا نمره پایینی نیارم.
متأسفانه یا شاید هم خوشبختانه با توجه به چینش شماره های آزمون من با گروه دوستان خود در یک کلاس قرار نداشتم و امکان تقلب عملا برای من صفر شده بود ، پس  مجبور شدم ۴ کلمه درس بخونم و حداقل یکم چیز میز از درسای دانشگاه رو یاد بگیرم.
خب شاید دلتون بخواد بدونین اینا چه ربطی به کراش من داره درسته؟ در جواب باید بگم من با کراشم هم تو یک کلاس نبودم و عملا قرار بود برای دو هفته اصلا اونو نبینمش، ولی خب آدمی نبودم که کم بیارم، نمیدونم اسمش چیه ولی خب اولش به طور اتفاقی بود هر آزمون که وارد سالن اصلی میشدم میدیدمش که داره با دوستش حرف میزنه و درست وقتی که عادت کرده بودم به دیدنش، یهو غیب شد =)
مثل این بود که بهم بگه هرچی لقمه حاضر و آماده خوردی بسه حالا اگه میخوای منو ببینی باید خودت بیای دنبالم، ذاتا آدمی نیستم که خودمو به دردسر بندازم و بخوام برای یکی خودمو به آب و آتیش بزنم اما بازم میل من به دیدنش از میل من به تنبلی ام بیشتر بود و وادارم کرد که مقداری سختی به تن دهم . =) پس فکر کنم یه جورایی حس خوش اومدن و خواستنش از اون موقع بود که شروع شد..
به نحوی بود در زمان امتحانات هر دفعه به هر شکلی که ممکن بود بجز یکی دو امتحان فقط به دیدنش بسنده کردم. ولی هنوزم جرات حرف زدن با اورا نداشتم...
پایان پارت پنجم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پنجم - THEDARKNESS - 04-04-2023، 11:31

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  کاربران فلشخور در سرزمین عجایب.(سال 1400).پارت 10(پایانی) قرار گرفت.
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان