امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸

(24-04-2024، 19:37)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا کنکوره !

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
موفق باشی^^
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
آگهی
(24-04-2024، 22:57)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2024، 19:37)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا کنکوره !

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
موفق باشی^^

فنونش بسی سخت بود

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
منی ک نمیدونستم abcd داریم و فک میکردم دفترچه منو بغلیا یکیه
قشنگ گند زدمTelegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
(دیروز، 19:36)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2024، 22:57)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشی^^

فنونش بسی سخت بود

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
اره دیدم می گفتن فنون فلسفه تاریخ
اینا سخت بودن
بقیه رو خوب دادی؟

(دیروز، 21:16)ᴀʀмɪss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ گند زدمTelegh_01

به خدا که من عاشق توامTelegh_01
ایشالا تیر<:
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss
(دیروز، 21:16)ᴀʀмɪss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ گند زدمTelegh_01

رسما تر زدی گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss
(دیروز، 22:19)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(دیروز، 19:36)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنونش بسی سخت بود

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72
اره دیدم می گفتن فنون فلسفه تاریخ
اینا سخت بودن
بقیه رو خوب دادی؟

آره خوب بود
فلسفه فکر کنم یکی زدم امیدوارم منفی در نیومده باشه
پاسخ
آگهی
(دیروز، 22:19)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ گند زدمTelegh_01

به خدا که من عاشق توامTelegh_01
ایشالا تیر<:

Telegh_01
هوم ولی امیدی ندارم ب خودم
فک نمیکردم زبان انقد سخت باشه ببینم امروز تجربیو چیکار میکنم

(دیروز، 22:24)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ گند زدمTelegh_01

میدونمTelegh_01
ناشناس
پاسخ
(5 ساعت پیش)ᴀʀмɪss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(دیروز، 22:24)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونمTelegh_01

کنکور تجربی و موفق باشی خانوم دوکتور
پاسخ
@م‍حمّد

مصدر معربه یا مبنی؟؟؟
پاسخ

فردا کنکوره !

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 72

چیکار کردی مشتی ؟

(22-04-2024، 14:13)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2024، 18:33)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدات بشم
نه هندونه چرا عه Telegh_01 من دیگه بچه خوبی شدم
کم آوردمD:
نشی که حیفی (با مراجعه به گوگل گرانقدر پیداش کردم)

یکی تو خوبی یکی روباه مکار هار هار هارBl8
نوشابه چی مورد پسنده؟
اگه بیشتر می شناختمت موارد زیباتری می گفتم2
پ.ن: وی شوخی میکند[:
DDDDD:
عزیزی عمه جان ( اواخر عمه صدات میکردم نه ؟ )

Telegh_01
نه همینا بسمه زیبا تر نمیخوام v:

قشنگ گند زدمTelegh_01

اتفاقا تو ذهنم بود الان ببینم تو چیکار کردی کنکورو و میخواستم بیام پیام بدم بت
چون یادمه گفته بودی داری درس میخونی و آره خلاصه
الان با دیدن این پست خودم متوجه همه چی شدم دیگه نیاز نیس پیام بدم Telegh_01 واااااای Telegh_01
ناشناس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان