امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا ابزار Disavow در عرض چند روز بر SERP ها تأثیر می گذارد؟

این قسمتی است که شخصاً از همه جالبتر می دانم

بسیاری از افراد ادعا کرده اند که ابزار انکار کار می کند زیرا در تجربه واقعی خود شاهد تغییر رتبه بندی در چند روز پس از آپلود یک فایل انکار شده اند، که ثابت می کند که ابزار انکار واقعاً برای بهبود نتایج جستجو کار می کند.

چه کسی می تواند با شواهد موجود در آن نوع پودینگ بحث کند، درست است؟

یک SEO این کار را انجام می دهد، رتبه بندی گوگل جهش می کند، یک همبستگی ساده، درست است؟

…درست؟

آره؟ نه؟

این چیزی است که جان مولر در مورد مدت زمان لازم برای پردازش داده های ابزار Disavow در رتبه بندی می گوید:

با توجه به این مورد خاص، جایی که شما می گویید یک فایل انکار ارسال کرده اید و سپس رتبه بندی کاهش یافته یا نمایان شدن کاهش یافته است، به خصوص چند روز بعد، من فرض می کنم که ربطی به آن ندارد.

بنابراین، به‌ویژه با فایل Disavow، اتفاقی که می‌افتد این است که وقتی پیوندهایی را که به نوعی به وب‌سایت شما اشاره می‌کنند، دوباره پردازش می‌کنیم، آن فایل را در نظر می‌گیریم.

و این فرآیندی است که به صورت تدریجی در یک دوره زمانی اتفاق می‌افتد که من انتظار دارم در طول یک دوره تأثیر بگذارد… نمی‌دانم… شاید سه، چهار، پنج، شش ماه…

بنابراین اگر می گویید که یک افکت را ظرف چند روز دیدید و این یک اثر واقعاً قوی بود، فرض می کنم که این افکت کاملاً با فایل Disavow ارتباطی ندارد.
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان