امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب بانک نهایی ریاضی و آمار ۳

#1
Book 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتاب بانک نهایی ریاضی و آمار ۳ 1

معرفی کتاب بانک نهایی ریاضی و آمار 3 خیلی سبز
بانک نهایی ریاضی و آمار 3 انسانی خیلی سبز، کامل ترین بانک سوالات نهایی است که منبعی عالی برای بیست گرفتن در درس ریاضی و آمار پایه دوازدهم رشته انسانی می باشد. این کتاب توسط مهندس آرش عمید تالیف شده است و تنها 80 صفحه دارد که مطالعه آن، زمان زیادی از شما نخواهد گرفت و با طراحی جذاب خود، به هیچ وجه برای شما خسته کننده نخواهد بود.

مطالب کتاب بانک نهایی ریاضی و آمار دوازدهم به صورت دسته بندی شده آورده شده‌اند و همین مسئله به شما کمک می‌کند تا مباحث را قسمت به قسمت بیاموزید. تمامی تمرینات کتاب درسی در قالب پرسش‌هایی در این کتاب مطرح شده‌اند تا شما از بابت جامع بودن مطالب، آسوده خاطر باشید. درسنامه‌هایی که در قسمت پاسخ نامه تشریحی قرار دارند، به آموزش و یادگیری بهتر شما کمک می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با این کتاب، با پایتخت کتاب همراه باشید.


چرا خرید کتاب بانک نهایی ریاضی و آمار دوازدهم خیلی سبز توصیه می‌شود؟
ویژگی‌های جذاب این کتاب، آن را از سایر محصولات کمک درسی این حوزه متمایز کرده و مطالعه کامل آن، شانس گرفتن نمره بیست شما را در امتحان نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی چندین برابر می‌کند. برخی از این ویژگی‌ها، شامل موارد زیر هستند:

در این کتاب، کلیه پرسش‌های مربوط به امتحانات نهایی سال‌های اخیر داخل و خارج از کشور مطابق با چیدمان کتاب درسی آورده شده‌اند.
در بانک نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی، هر بخش کتاب به چند قسمت تقسیم شده است  که این قابلیت به شما کمک می‌کند تا پس از تدریس هر مبحث در مدرسه، درسنامه مربوط به آن را مطالعه کرده و به سوالات پاسخ دهید.
تمامی تمرینات موجود در کتاب درسی در قالب پرسش در این کتاب آورده شده‌اند و می‌توانید آسوده خاطر باشید که این کتاب، تمامی ابعاد کتاب درسی را پوشش داده است.
درسنامه‌هایی که در قسمت پاسخنامه برای شما عزیزان آورده شده است، به یادگیری بهتر و مرور سریع‌تر شما کمک خواهد کرد.
پاسخ‌های تشریحی بسیار کامل و جامع هستند و هر آن چه را که برای کسب نمره بیست نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهند.
بانک نهایی ریاضی و آمار 3 انسانی شامل چه قسمت‌هایی است؟
آشنایی با قسمت‌های مختلف این کتاب به شما کمک می‌کند با آگاهی بیشتری این محصول را خریداری کنید و از بابت جامع و کامل بودن آن مطمئن شوید. قسمت‌های مختلف این کتاب شامل موارد زیر هستند:

1- مشاوره

نویسنده این کتاب در قسمت مشاوره، توضیحاتی به شما ارائه می‌کند که با خواندن آن، یک تصویر ذهنی از آن چه که می‌خواهید مطالعه کنید خواهید داشت. برای مثال متوجه می‌شوید که هر فصل شامل چند درس است و هر درس، چه نمره‌ای را در بارم بندی امتحانات نهایی خرداد، شهریور و دی ماه به خود اختصاص داده است.

همچنین، با مطالعه قسمت مشاوره، متوجه می‌شوید که هر درس به چند قسمت تبدیل شده است و هر قسمت چه میزان اهمیت دارد. اهمیت هر قسمت، در قالب یک نمودار در کنار توضیحات مشاوره‌ای آورده شده است. قسمت مشاوره توضیحات مختصری دارد و مطالعه آن شما را خسته نخواهد کرد.

2- سوالات تالیفی و سوالات امتحانات نهایی سال‌های اخیر

در این قسمت، سوالات تالیفی، تمرین‌های کتاب درسی و سوالات امتحانات نهایی سال‌های اخیر داخل و خارج از کشور آورده شده‌اند. پرسش‌ها، تمامی مطالب کتاب درسی را پوشش داده‌اند و با حل تمامی آن‌ها، مطمئن خواهید بود که هیچ مطلبی از دید شما مخفی نمانده است و به هر نوع سوالی پاسخ صحیح خواهید داد. سوالات این قسمت شامل پرسش‌های جای خالی، چهار گزینه‌ای، حل مسئله، سوالات تشریحی و پرسش‌های درست نادرست هستند.

در سوالات جای خالی، یک یا چند جای خالی در هر جمله وجود دارد که باید با کلمه مناسب پر شود. در پرسش‌های چهار گزینه‌ای، باید سوال را مطالعه کرده و پاسخ صحیح را از بین چهار گزینه انتخاب کنید. در سوالات تشریحی و حل مسئله، سوالی از شما پرسیده شده است که باید به طور جامع و با ذکر راه حل کامل، به آن پاسخ دهید. در نهایت، در پاسخگویی به سوالات درست نادرست، درست بودن یا نبودن یک عبارت را با علامت درست و نادرست در کنار آن، تعیین خواهید کرد.

3- پاسخ نامه تشریحی

حل سوالات به تنهایی کافی نیست و لازم است شما صحت پاسخ‌های خود را بررسی کنید. در پاسخنامه تشریحی، پاسخ صحیح هر پرسش به همراه توضیحات کامل آورده شده است. با مطالعه این قسمت، متوجه می‌شوید که طراح سوال دقیقا چه انتظاری از شما دارد و می‌توانید کامل‌ترین پاسخ‌ها را در برگه امتحانی خود بنویسید و نمره کامل بگیرید.

4- درسنامه

درسنامه بانک نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی خیلی سبز در قسمت پاسخ تشریحی آورده شده است که مطالعه آن به یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد. این درسنامه به صورت کاملا خلاصه آورده شده است؛ اما تمامی نکات موجود در کتاب درسی را پوشش می‌دهد و با مطالعه آن اصلا خسته نخواهید شد. با توجه به این که درسنامه هر قسمت به صورت جداگانه مطرح شده است، توصیه می‌کنیم پیش از پاسخ گویی به پرسش‌های هر بخش، درسنامه مربوطه را مطالعه کنید.

در صورتی که نیاز به خرید کتاب درسی دارید، می توانید کتاب درسی ریاضی و آمار دوازدهم را از پایتخت کتاب سفارش دهید. تمامی کتاب های درسی در جدیدترین چاپ و با بالاترین کیفیت هستند.

5- سوالات امتحان نهایی دو سال اخیر

در پایان، سوالات امتحانات نهایی خرداد، شهریور و دی ماه دو سال اخیر در قالب امتحان آورده شده‌اند که می‌توانید در شرایطی مشابه با شرایط امتحان نهایی آن‌ها را حل کرده و میزان آمادگی خود را بسنجید. انجام این کار، بخش بزرگی از استرس و اضطراب شما را از بین می‌برد و به شما کمک می‌کند که با اعتماد به نفس بیشتری به استقبال امتحانات بروید.

از سوی دیگر، در این قسمت، بارم بندی مربوط به پرسش‌ها آورده شده است که به شما کمک خواهد کرد قسمت‌های مهم را شناسایی کرده و آن‌ها را بیشتر مطالعه کنید.لینک دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.uploadbag.com/files/d86d5a0000afba1a92147b06e24458de/Math.pdf.html
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط کرونا
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال نهایی فنون ۳ خارج کشور ۱۴۰۲ نوبت صبح
  سوال نهایی فنون ۳ خارج کشور ۱۴۰۲ نوبت عصر
  شبیه ساز نهایی ماز فنون ۳ تاریخ ۷ خرداد
Book کتاب شنیداری امتحان نهایی انگلیسی ۳
Question آرشیو آزمون های نهایی گاج ۱۴۰۳ رشته علوم انسانی
  ☠︎ امتحان نهایی عربی ۳ معارف خرداد ۱۴۰۳
  ☠︎ امتحان نهایی عربی ۳ کار و دانش خرداد ۱۴۰۳
  ☠︎ امتحان نهایی عربی ۳ انسانی خرداد ۱۴۰۳
  ☠︎ امتحان نهایی عربی ۳ مشترک خرداد ۱۴۰۳
  ✅ آزمون شبیه ساز نهایی ماز عربی دوازدهم انسانی

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان