امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب نردبام ریاضی و آمار کنکور انسانی خیلی سبز

#1
Book 
کتاب نردبام ریاضی و آمار کنکور انسانی خیلی سبز 1
نردبام ریاضی و آمار کنکور انسانی خیلی سبز یک کتاب کنکوری و مرجع برای ریاضیات و آمار پایه دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی است که دانش آموزان این رشته را به خوبی برای پاسخ دادن به تست‌های این دروس در کنکور، آماده می‌کند. این کتاب با توجه به رویکرد کنکوری خود، تست محور است و دارای درسنامه‌هایی جامع شامل نکات کلیدی و فرمول‌های ریاضی انسانی است که به دانش آموزان کمک می‌کند به تست‌های بیشتری از ریاضی و آمار کنکور انسانی پاسخ دهند.

تست‌های این کتاب به طور کلی به دو دسته متوسط و دشوار تقسیم می‌شوند، اما اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری آن‌ها را بررسی کنیم، بسیار متنوع هستند و از سبک‌های مختلف تست‌های ریاضی و آمار کنکور انسانی استفاده می‌کنند. نردبام ریاضی و امار کنکور انسانی خیلی سبز همچنین دارای پاسخنامه کاملی است که نحوه رسیدن به پاسخ هر تست را به شیوه‌ای متفاوت از کتاب درسی بیان می‌کند. تست‌های این کتاب برگرفته از مباحث مختلف ریاضیات و آمار انسانی مانند معادله، تابع، آمار، شمارش، احتمال، دنباله و غیره است.

اگر می‌خواهید با کتاب نردبام ریاضی و امار کنکور انسانی خیلی سبز بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

نردبام ریاضیات جامع انسانی خیلی سبز؛ ریاضی و آمار کنکور انسانی را صد بزنید!
نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز دارای 895 تست تألیفی و شناسنامه‌دار از ادوار مختلف آزمون سراسری انسانی است که این تست‌ها، بر اساس دروس کتاب‌های ریاضی و آمار دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی طرح شده‌اند. این تست‌ها بر اساس مباحث مختلف ریاضیات و آمار انسانی طبقه‌بندی شده‌اند و ضمیمه آن‌ها، درسنامه‌هایی مفید و کاربردی قرار دارد که تمام مباحث کتاب درسی را پوشش می‌دهند.

این تست‌ها برای اغلب دانش آموزان داوطلب کنکور، مفید است اما دانش آموزان متوسط و قوی بهتر می‌توانند به آن‌ها پاسخ دهند. دانش آموزان ضعیفتر بهتر است در ابتدا بر روی درسنامه‌های موجود در کتاب کار کنند و پس از رفع اشکال با دبیر، به تست‌زنی با این کتاب بپردازند.

نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز به طور کلی ماهیت تستی و کنکوری دارد، اما درسنامه‌های آن برای تسلط به مباحث کتاب نیز مفید هستند. با این تفاوت که دانش آموزان ضعیف‌تر که در درس ریاضی و آمار مشکل دارند، و دانش آموزانی که به دنبال آماده‌سازی خود برای امتحانات پایان ترم و نهایی هستند، بهتر است به دنبال منابع تشریحی و منابع تخصصی شب امتحان باشند.

درسنامه‌های نردبام ریاضی و آمار خیلی سبز لحن و زبانی بسیار ساده دارند و نویسندگان این کتاب در این بخش تلاش نموده‌اند تا از پیچیدگی‌های درس ریاضی بکاهند.

با نردبام ریاضی و آمار خیلی سبز، توانایی خود در تست‌زنی را افزایش دهید
محتوای کتاب نردبام ریاضیات کنکور انسانی خیلی سبز شامل سه بخش اصلی است: درسنامه‌های جامع به شیوه بیان ساده ولی کنکوری، تست‌های تیپ‌بندی شده ریاضیات و آمار و پاسخنامه جامع تشریحی. بیشتر حجم این کتاب به تست‌های کنکوری اختصاص داده شده است. تست‌هایی که بر اساس مباحث درسی ریاضیات و آمار پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی هستند.

درسنامه کتاب نردبام ریاضیات کنکور انسانی خیلی سبز
نردبام ریاضیات انسانی خیلی سبز دارای درسنامه‌های کاربردی و جامعی است که تمام دروس و مباحث کتاب‌های ریاضی و آمار دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی، در آن‌ها به صورت نکته به نکته و کنکوری تدریس شده‌اند. درسنامه این کتاب مباحث درسی را به صورت مفهومی و کاربردی توضیح داده است و مؤلفین هیچ نکته‌ای از کتاب درسی را از قلم نینداخته‌اند.

یکی از خلاقیت‌های درسنامه کتاب نردبام ریاضیات انسانی خیلی سبز، آموزش مباحث ریاضی با حل مثال است. این مثال‌ها بسیار ساده بوده و فرآیند حل مسئله را به شیوه‌ای جذاب به دانش آموز آموزش می‌دهند. این درسنامه‌ها بر اساس مباحث کتاب‌های درسی ریاضی و آمار انسانی، مانند معادله، آمار و احتمال، شمارش، دنباله، توان و نمایی طبقه‌بندی شده‌اند.

تست‌های طبقه‌بندی شده ریاضی و آمار کنکور انسانی، بر اساس مباحث مختلف
نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز تست‌های خود را بر اساس مباحث و دروس مختلف کتاب‌های ریاضیات و آمار دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی طراحی و طبقه‌بندی کرده است. این تست‌های این کتاب در ادامه درسنامه‌های مربوط به هر مبحث، بر اساس همان درس قرار گرفته‌اند. بدین صورت دانش آموزان می‌توانند ابتدا آن درسنامه را بیاموزند، و سپس با حل تست‌های آن، به اشکالات و نقاط ضعف خود پی ببرند و با مطالعه پاسخنامه تست‌ها، در صدد رفع آن‌ها بکوشند.

داوطلبین کنکوری که از کتاب نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز استفاده می‌کنند، با حل تمام تست‌های این کتاب، می‌توانند به تمام مباحث کنکوری ریاضی و آمار انسانی مسلط شوند و در روز کنکور به بیشتر سؤالات این درس پاسخ دهند.

پاسخنامه تشریحی
پاسخنامه تشریحی کتاب نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز، به نوعی یک درسنامه محسوب می‌شود. چرا که نکات کنکوری برای رسیدن سریع به پاسخ پرسش‌ها را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. این بخش از کتاب چرایی درست یا نادرست بودن گزینه‌های مختلف هر تست را به داوطلبین کنکور توضیح می‌دهد و به دانش آموزان، در درک بهتر مفهوم سؤالات کمک می‌کند.

مطالعه نکات ریز موجود در این پاسخنامه، نقاط ضعف شما در دروس ریاضیات و آمار انسانی را مرتفع می‌سازد. از این رو، منبع مطالعاتی مناسبی برای روزهای منتهی به کنکور محسوب می‌شود. پاسخ تمام تست‌های موجود در کتاب، در این بخش به صورت شماره‌بندی شده و در حالت‌های کلیدی و تشریحی در اختیار دانش آموز قرار می‌گیرد.

نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز، مناسب برای داوطلبین کنکور انسانی در تمام سطوح
نردبام ریاضی و آمار انسانی خیلی سبز یک کتاب کنکوری و تست محور است که داوطلبین کنکور را برای پاسخ‌دهی به سؤالات دروس ریاضی و آمار، در آزمون سراسری انسانی آماده می‌کند. تست‌های موجود در این کتاب اغلب در سطح متوسط و دشوار قرار دارند و پاسخ دادن به آن‌ها، برای دانش آموزانی که در این دروس ضعیف هستند، کمی مشکل خواهد بود.

با این وجود، نردبام ریاضی و آمار انسانی خیلی سبز برای دانش آموزان ضعیف نیز مناسب است. چرا که می‌توانند با مطالعه درسنامه‌های جامع و کاربردی موجود در این کتاب، سطح معلومات خود را افزایش دهند و مباحث مختلف دروس ریاضی و آمار را بهتر درک کنند. از دیگر نکات بارز این کتاب، کنکوری بودن درسنامه‌های آن است که شانس داوطلبین کنکور، اعم از ضعیف، متوسط و قوی را برای پاسخ دادن به تست‌های این بخش از دفترچه کنکور افزایش می‌دهد.

ویژگی‌های ظاهری نردبان ریاضی و آمار کنکور انسانی خیلی سبز
نردبام ریاضی و آمار انسانی خیلی سبز یک کتاب 304 صفحه‌ای نسبتاً سنگین (774 گرم) در قطع رحلی است که با جلد شومیز مورد تألیف و چاپ قرار گرفته است. قیمت این کتاب به نسبت کاربردی بودن و کیفیت بالای آن، بسیار منصفانه به نظر می‌رسد. البته پایتخت کتاب روی این قیمت نیز تخفیفاتی لحاظ کرده است.

همچنین این نکته را هم در نظر بگیرید که نردبام ریاضی و آمار انسانی خیلی سبز، یک کتاب جامع برای ریاضی و آمار کنکور سه پایه تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم است و خرید آن نسبت به خرید سه کتاب کمک درسی کنکوری برای هر سال تحصیلی، کاملاً بهینه و به صرفه خواهد بود.

چاپ این کتاب بسیار با کیفیت بوده و بر روی کاغذهای کاهی انجام شده است. استفاده از این کاغذها باعث می‌شود چشم دانش آموز در هنگام مطالعه کتاب کمتر خسته شود و همچنین وزن کتاب نیز نسبت به حجم آن کاهش پیدا کند.

جدول مباحث نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز
مؤلفین کتاب نردبام ریاضی و آمار کنکور خیلی سبز، مباحث درسی و تست‌های موجود در این کتاب را بر اساس سرفصل‌های کتب ریاضی و آمار انسانی، در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم طبقه‌بندی کرده‌اند. در جدول زیر، با مباحث موجود در این کتاب آشنا خواهید شد.

فصل مبحث درسی (درسنامه + تست) تعداد تست‌ها
اول معادله 139
دوم تابع 156
سوم آمار 148
چهارم شمارش 84
پنجم احتمال 101
ششم دنباله 129
هفتم توان و نمایی 76
هشتم منطق و گزاره 62
پاسخنامه پاسخنامه کلیدی و تشریحی مجموعاً 895
سخن پایانی
اگر به دنبال یک منبع کنکوری جامع و کاربردی به منظور تست‌زنی در زمینه مباحث ریاضیات و آمار کنکور سراسری انسانی هستید، نردبام ریاضی و امار کنکور انسانی خیلی سبز انتخاب بسیار خوبی برای شما خواهد بود. این کتاب شامل تست‌های طبقه‌بندی شده بر اساس مباحث درسی مختلف در کتاب‌های ریاضی و آمار در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم انسانی است. تست‌های این کتاب در در درجه سختی‌های مختلفی (متوسط و سخت) طراحی شده‌اند و درسنامه‌های این کتاب، دانش آموزان ضعیف‌تر را برای پاسخ دادن به این تست‌ها آماده می‌کند.

از این رو، نردبام ریاضی و امار کنکور انسانی خیلی سبز به خوبی پاسخگوی نیاز انواع دانش آموزان و داوطلبین کنکور، در سطوح مختلف خواهند بود. همچنین داوطلبان آزمون سراسری انسانی می‌توانند در روزهای منتهی به کنکور، از درسنامه‌های کنکوری و پاسخنامه این کتاب، برای درک و دریافت نکات لازم استفاده کنند.

اگرشما هم تجربه‌ای در زمینه استفاده از نردبام ریاضی و آمار کنکور انسانی نشر خیلی سبز دارید، لطفاً در بخش نظرات آن را مطرح نمایید تا بقیه کاربران بتوانند از این تجربیات استفاده کنند.
لینک دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.uploadbag.com/files/9cac5c4a41752f150b9be8faec4a0b81/Nabardeban.pdf.html
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Humanfemale آزمون های آزمایشی رشته انسانی | ویژه کنکور ۱۴۰۳
Star2 ♧ زبان انگلیسی : ویژه کنکور زبان خارجه 1403
  کتاب پرسوال انگلیسی دوازدهم
  دوپینگ تیر ماز انسانی ۱۵ خرداد
  سؤالات مهم و مفهومی تاریخ پایه دوازدهم انسانی
  پاسخ پرسش های کتاب تاریخ دوازدهم انسانی
  امتحان نهایی ریاضی و آمار دوازدهم خرداد ۱۴۰۳
  ریاضی انسانی دوازدهم معین کرمی | ویژه نهایی ۱۴۰۳
  راهنمای کلی انتخاب رشته دقیق دانشگاه فرهنگیان در کنکور ١۴٠٣
  چرا امتحان نهایی نباید در کنکور تاثیر داشته باشد؟

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان