امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول ضد جاستین "بمب خنده"

ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1

ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1

ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1

دوستان این پست فقط برای خنده است
چون من خودم عاشقه جاستینم
اگه خوشتون اومد لطفا سپاس بدید
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE8 ، *setare* ، *devil black* ، amir.beigi ، **MOHAMMAD** ، leba3ekhaki ، سایه2 ، aref125 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، nita99 ، Magical Girl ، maynaz90 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، پيشي ي ملوس ، n1379sh ، armitalove ، сÜтε Đévìł ツ ، emo-lover ، HeDyE~×~ ، shovalie ، parmida.a ، pink devil ، ☺شهرزاد☺ ، Nazanin JOON ، mazii ، ✘Nina✘ ، ×ارسلان × ، elnaz-s ، LOVE KING ، saba18 ، ana16 ، ...asall... ، Andrea ، ashkan100 ، taha1154 ، ^BaR○○n^ ، eri 5 ، hamed_Jon ، bi kas ، parnia tajik ، destiny ، sohrabe khaste ، kiana.a ، pink lady ، canr2000 ، هاکان ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، فری جون ، رندی ارتون ، aivdhv9 ، یامور ، perdigon ، the crazy vampire ، OMID80 ، ferya ، amir space ، اندريا ، ALA ، رزمی کار ، سورنا فاول ، مارال1392 ، ραяα∂ιѕe ، яᎧмιиα ، ღSηow Princessღ ، ωøŁƒ ، ali pore ، **R.H** ، Niloo_SelStan ، azary ، xoxo gurl:*) ، ըoφsիīkα ، I r A n ، .لادن. ، good girl* ، Alijah-1994 ، DARK.H ، ارمین h ، AIDA7 ، KOH ، parisa y ، lady snow white ، Iman 0631 ، -_- kimiya ، ~JaSmIn~ ، khakbarsaran ، ~raha~ ، roshana* ، parisa16 ، سایه 72 ، narges 0098 ، لغعهف ، Shawty Girl ، noora91 ، ♥ Sky Princess♥ ، arooos ، عاطفه70 ، مهوش ، عارفه ، ♠▒DERAGON▒♠ ، هاناجون ، mohamad amin1377 ، Wow___ ، rromina ، i think just about you ، bela vampire ، payamshams ، hEMlocK ، M A H S A N` ، ali62 ، melodicl ، reza789 ، ƝeGaЯ ، *nadia*horan* ، raza ، سامان14 ، palang ، istanbul ، aLiReZaZ-iM ، an idiot ، mitoosh ، Hengame Plang ، بالهای صداقت ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، RPR ، fatiiiiiii ، .maryam. ، ss.mu ، W O L F ، NiMa2021 ، saya tariha ، Beep Beep ، leili لیلی ، Elahe Khojmele ، T A R A ، بووووق ، *Armila* ، z2000 ، mahdi 512 ، لاله من ، matin.ss2 ، ramin joojoo ، AMIRESESI ، ncr_ranger ، سیما سارا ، mahdi.ir ، mobinamahro ، Shervin_ST ، kourosh A ، hosein(●̮̮̃•̃) ، دختر اتشی ، محمدرضا.ر ، *غزاله* ، عاشق الکترونیک ، @پوریا@ ، زهرا10000 ، ~HiSssh~ ، ESSE BLACK ، عاشق دل شکسته ، رویا استایلز ، نازنين خوشگله انجمن ، mahdi1441 ، asal.hz ، مهدی خفن ، baxbu ، Fatemeh eli ، DiReCtIoNeR GiRl ، متین 112 ، pardis! ، AMIN GAN ، حقوقدان انجمن ، محمد هادی ، stars ، amaya nanaz ، spent † ، دخترشیطون ، pania@ ، ارشيا(دختر) ، esiesi ، ♣yas♣ ، قلب ، دخترک ، Aesthetic ، Dragon_FM ، ملودیv ، ♥shaqayeq♥ ، سینا z شهران ، پسرک تنها ، _Ovver_ ، amin80 ، AL2 ، عذرا 79 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، nazi.exo ، kosar93 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، پری خانم ، *setare*
آگهی
cryingcryingمنم خیلی جاستینو دوس دارم!HeartHeartHeart
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
پاسخ
 سپاس شده توسط قاتل ، ashkan100 ، ✘Nina✘ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، maryam.ekh ، Wow___ ، ashkan100
وای خدا خیلی حال کردم واقعا مرسی عالی بود
+ یه لیوان بردار
-خب
+بزنش زمین
-خب زدم
+شکست؟؟
-آره
+حالا ازش معذرت خواهی کن
-ببخشید لیوان منظوری نداشتم
+حالا درست شد؟؟
-نه
+متوجه شدی؟؟ پس دلی رو نشکن
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، maryam.ekh ، هاناجون ، Wow___ ، pania@ ، ashkan100
من عاشق جاستینم عزیزمHeart
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، maryam.ekh ، Wow___ ، ✘Nina✘
پس سپاستون کو؟!
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan100 ، melodicl ، Wow___ ، ƝeGaЯ ، *nadia*horan* ، HOSEINY_24 ، ashkan100
من دوسمش ندالمDodgyBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، maryam.ekh ، noora91 ، Wow___ ، selenax90 ، pania@ ، ashkan100
آگهی
من ازش متنفرم دستت طلا داشتی بازم بزارSmile
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، amir space ، ღSηow Princessღ ، maryam.ekh ، noora91 ، sasa. ، Wow___ ، aLiReZaZ-iM ، .maryam. ، z2000 ، pania@ ، ✘Nina✘
ايولاااااااااااااااااااااااا خيلي باحاله
پاسخ
 سپاس شده توسط amir space ، maryam.ekh ، noora91 ، Wow___ ، pania@ ، ✘Nina✘
حال کردم دمت داغ جوجوHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول ضد جاستین "بمب خنده" 1
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh ، noora91 ، Wow___ ، pania@ ، parmida.a
خیلی بدی
Believe
پاسخ
 سپاس شده توسط رزمی کار ، Alijah-1994 ، maryam.ekh ، Wow___ ، RєƖαx gнσѕт ، setayeshs2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول و عکس باحال
  ترول کده سری 1
  ترول باحال.اگه تکراری هستم بهم بگید خودکشی کنم
  عکس های خنده دار اوج خنده بیا تو دیگه خخخخ
Thumbs Down ترول های ضد پرس پووووووووووولیس با جنبه ها بیان
  ترول تروله جاسم جاسممممممممممم بیاتر.ول جدید جاستین و ببیننننننن
Tongue هرکی ترول قشنگی داره بیاد
  قول میدم که بیام تو (قول دادی پس بیا عکسو ترول ها ی خنده دار )
  ترول هایی که تا حالا ندیدید (12 دی ماه 93)
  فيلم هندي انتقام ( ترول)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان